EXPO Kraków zaprasza na Integrated Multimedia Systems Event

EXPO Kraków zaprasza na Integrated Multimedia Systems Event

W dniach 16-17 września 2015 już po raz drugi w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Integrated Multimedia Systems Event. Ideą tego przedsięwzięcia jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i audiowizualnych, mogących wesprzeć działalność biznesową, kulturalną i edukacyjną.

Podczas IMSE 2015 uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w branży multimediów i narzędzi audiowizualnych, które mogą wesprzeć takie dziedziny jak kultura, biznes czy edukacja. W trakcje eventu wystąpią specjaliści, którzy zaprezentują potencjalne możliwości najnowszych rozwiązań audiowizualnych i multimedialnych. Zostaną przedstawione m. in. nowoczesne systemy nagłaśniające, projektory, stoły i kioski interaktywne, systemy konferencyjne i wiele innych.

Głównym celem wydarzenia jest przekonanie przedstawicieli świata biznesu, kultury i edukacji, że korzystanie z najnowszych osiągnięć technologicznych w ich branżach przynosi szereg korzyści. W związku z tym, podczas IMSE 2015 odbędą się liczne konferencje i panele dyskusyjne, w trakcie których specjaliści przybliżą uczestnikom zastosowanie systemów audiowizualnych w poszczególnych dziedzinach. I tak, goście będą mogli wziąć udział w następujących spotkaniach: „Multimedia w edukacji muzealnej, sztuce i kulturze”, „Technologie w edukacji”, konferencja dotycząca zastosowania nowoczesnych technologii w administracji i instytucjach publicznych, a także panel przeznaczony dla architektów i projektantów, którzy pragną wykorzystać nowe trendy audiowizualne w przestrzeni publicznej.

Tegoroczna edycja IMSE będzie miała również swoją strefę wystawienniczą, gdzie zostaną zaprezentowane najnowszej generacji sprzęty multimedialne i audiowizualne, a uczestnicy będą mogli zapoznać się bezpośrednio z ich zastosowaniem.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji można znaleźć na stronie: www.imsevent.pl.

INFORMACJA PRASOWA