EXPO Kraków – do zobaczenia po wakacjach!

EXPO Kraków – do zobaczenia po wakacjach!

W EXPO Kraków  sezon urlopowy jest bardzo pracowity – trwają intensywne przygotowania do jesiennych wydarzeń. Już teraz zapowiadamy, co się będzie działo po wakacjach.

Początek sezonu będzie obfitował przede wszystkim w wydarzenia cykliczne Targów w Krakowie. Stałą pozycją w kalendarzu EXPO Kraków są Targi Młodej Pary. Podczas kolejnej edycji, która rozpocznie się 1 października, już po raz czwarty spotkają się u specjaliści związani z branżą ślubną, którzy zaproponują przyszłym Parom Młodym pełen asortyment produktów i usług. Targi Ślubne to niepowtarzalna okazja do porównania ofert producentów sukien ślubnych, biżuterii, garniturów, a także do zasięgnięcia porady u profesjonalistów z branży. Jak zwykle nie zabraknie pokazu sukien ślubnych, muzyki na żywo w wykonaniu zespołów weselnych, pokazów barmańskich, tanecznych, a także loterii i konkursów. Targi Młodej Pary to wyjątkowa okazja, żeby skonsultować się z najlepszymi specjalistami z branży zebranymi w jednym miejscu. EXPO Kraków dzięki wielu możliwościom aranżacji przestrzeni jest idealną lokalizacją dla tak barwnego wydarzenia.

Jesień tradycyjnie obfituje w wydarzenia przemysłowe o międzynarodowej randze. Październik rozpoczną  Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych – KOMPOZYT EXPO, Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych – 4INSULATION oraz Efektywności Energetycznej w Przemyśle – EFE. Następnie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance (18-19.10.2017). W listopadzie EXPO Kraków zaprasza  na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów – EUROTOOL oraz Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach – BLACH –TECH –EXPO. Cykl jesiennych imprez przemysłowych zakończą Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia – FASTENER POLAND które w tym roku zadebiutują w EXPO Kraków. Wyjątkową pozycją w kalendarzu wydarzeń są Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie które od, od przeszło dwudziestu lat gromadzą miłośników literatury z całego świata. Ten sezon będzie szczególny dla Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, które będą obchodziły jubileusz 25-lecia. Na pewno nie zabraknie niespodzianek!

EXPO Kraków życzy wszystkim Wystawcom i Odwiedzającym udanych wakacji, a po zasłużonym odpoczynku zaprasza do rozpoczęcia sezonu targowego!  Kalendarz wydarzeń w EXPO Kraków znajdą Państwo na www.expokrakow.com

INFORMACJA PRASOWA