EXPO Kraków – do siego roku!

EXPO Kraków – do siego roku!

Bilans osiągnięć

Koniec roku skłania do podsumowań. W EXPO Kraków jesień upłynęła jak zwykle pod znakiem targów – w końcu Targi w Krakowie to trzeci pod względem wielkości organizator targów w Polsce. Kolejne edycje wydarzeń kalendarzowych biły rekordy popularności wśród wystawców i zwiedzających, wśród nich Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas, Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Za nami premiera Targów Seniora (6-7.10.2017), które okazały się strzałem w dziesiątkę, skupiając dużą liczbę wystawców i zwiedzających. – Trudno uwierzyć, że to dopiero pierwsza edycja – oceniali wystawcy. Oprócz premiery mieliśmy też jubileusz 25-lecia Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA (15-17.11.2017) – z rekordową liczbą prawie 400 wystawców i licznymi atrakcjami, jak pokazy Kuchni Mistrzów, Krakowski Bieg Kelnerów, a nawet… koncert Orkiestry Wieniawa.


Świąteczny nastrój

Niezależnie od targów, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków po raz kolejny pokazało swoje możliwości jako obiektu wielofunkcyjnego. Na początku listopada obie hale przekształciły się w gigantyczną przestrzeń egzaminacyjną, mieszczącą ponad 2000 uczestników egzaminu państwowego. Miesiąc później nasz obiekt zmienił się nie do poznania dla organizatorów dwóch ogromnych przyjęć korporacyjnych – hale posłużyły jako przestrzenie bankietowe i sale koncertowe, mieszcząc jednocześnie moc innych atrakcji, a dekoracje towarzyszące imprezom zapierały dech w piersiach. W lobby pojawił się las z 250 choinek, wprowadzając do obiektu niezwykłą, świąteczną atmosferę.


Do siego roku

Staropolskie życzenie, oznaczające w języku prasłowiańskim do tego roku [który nastąpi], doskonale harmonizuje z naszym rozumowaniem jako zespołu EXPO Kraków. Zawsze staramy się myśleć naprzód i w ten sposób osiągamy najlepsze efekty. Już teraz wiemy, że w pierwszym kwartale nowego roku 2018 czekają nas imprezy karnawałowe, wydarzenia cykliczne i targi kalendarzowe – w tym 26. Edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, ale i zupełnie nowe wyzwania, takie jak Europe Sport Power (targi fitness i największe zawody kulturystyczne w Polsce, 17-18.02.2018) czy Cleaning Show (targi dla branży utrzymania czystości, 22-23.02.2018). Zatem: do siego roku, pełnego inspiracji i nowych, ekscytujących wydarzeń!


INFORMACJA PRASOWA

Organizatorzy eventu korporacyjnego (widocznego na zdjęciu): Cafe PR, Especto Agencja Eventowa, Event Solutions Center.