Events Solutions Forum 2016

Events Solutions Forum 2016
W dniach 16-18 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadrzynie pod Warszawą odbędzie się I edycja EVENTS SOLUTIONS Forum. Impreza jest prawdziwą gradką dla branży MICE (Meetings, Incentive, Conferences, Exhibitions).

Wydarzenie będzie świetną okazją do integracji i czerpania inspiracji dla organizatorów eventów. W ciągu trzech dni swoją ofertę zaprezentują firmy dostarczające produkty, technologie i usługi dla branży eventowej. To pierwsza tego typu impreza o tak szerokim zasięgu tematycznym skupionym na branży MICE i zrzeszająca środowisko organizatorów eventów.

Przygotowana została bogata oferta spotkań i warsztatów tematycznych. Szkolenia poprowadzą między innymi Mateusz Grzesiak, który przedstawi "20 sposobów na generowanie kreatywnych pomysłów", a Jerzy Owsiak udzieli rad dotyczących organizacji dużych eventów. Głównym partnerem merytoryczny wydarzenia jest Meeting Planner - innowacyjny portal dedykowany przedstawicielom branży spotkań (MICE).

W tym samym czasie, również w PTAK WARSAW EXPO odbędą się Targi E-Solutions dla biznesu internetowego oraz Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Remadays Warsaw. Warto dodać, że yo największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W przeciągu trzech dni, na powierzchni około 35 000 m2 spotka się 15 000 praktyków.

Więcej informacji oraz program imprezy znajduje sę pod adresem www.events-solutions.pl

INFORMACJA PRASOWA