EvEND - Czy pandemia to koniec eventów?

EvEND - Czy pandemia to koniec eventów?

Chcielibyśmy Was poinformować, że objęliśmy naszym Patronatem Medialnym fajne wydarzenie, za którym stoją studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (specjalność: Event management i PR) wraz z Krzysztofem Celuchem (opiekunem wydarzenia).

Nazwa wydarzenia to "EvEND? - Czy pandemia to koniec eventów?". To już druga edycja konferencji „Event z każdej strony”

Konferencja odbędzie się zupełnie online - za pośrednictwem YouTuba. Można dodać się do wydarzenia na Facebooku, żeby nie zapomnieć o udziale w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1034565713635881

Event odbędzie się 19 listopada, czyli za równy tydzień, w godzinach 10.00-13.00. 

Podczas konferencji ludzie z branży eventowej podzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiedzą na takie pytania, jak:

  • czy wydarzenia się odbywają?
  • jak działają organizatorzy?
  • czy pandemia to koniec eventów?

Tematyka dotyczyć będzie nie tylko branży MICE, ale również m.in. sportu, kultury i branży ślubnej.

- Obecnie obostrzenia związane z pandemią mocno dotknęły wiele branż. Ludzie się boją organizować wydarzenia, co ma ogromny wpływ na kondycję branży. Firmy szukają różnych alternatyw i wydarzenia online w dobie pandemii, w dużej mierze, zastąpiły tradycyjne imprezy. Pandemia wymusiła stworzenie kreatywnych rozwiązań, które umożliwią dalszy rozwój biznesu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. Dlatego postawiliśmy na 3 bloki: sport, kultura, śluby – dodaje Olha Ziulkovska, jedna z organizatorek. 

Już po raz drugi jednym ze współorganizatorów jest Studenckie Koło Marketingu WNEiZ UMK w Toruniu. 

- Pandemia trwa, a gospodarka musi funkcjonować m.in. sektor eventowy. Każdy zastanawia się czy to nie jest jego koniec. Wspólnie chcemy sprawdzić jak świat eventowy walczy o przetrwanie na rynku. Zobacz to z Nami! – zaprasza w imieniu Koła Małgorzata Zielińska. 

- Branża spotkań to minimum 1,5% PKB w Polsce w 2019 roku. Wspólnie z wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi i branżą ślubną, może to być nawet dwukrotnie więcej. Studenci w ramach organizacji II edycji konferencji „Event z każdej strony” chcą pokazać możliwości funkcjonowania tych branż oraz wytyczne związane z ich przyszłością. Serdecznie zapraszamy – podsumowuje dr Krzysztof Celuch z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu WNEiZ UMK w Toruniu, opiekun wydarzenia.  

INFORMACJA PRASOWA