EuroGastro 2014 - w listopadzie zniżka na zakup powierzchni wystawienniczej

EuroGastro 2014 - w listopadzie zniżka na zakup powierzchni wystawienniczej
XVIII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2014 przed nami. Na przeszło 120 dni do wydarzenia, większość powierzchni wystawienniczej jest już sprzedana albo zarezerwowana. Do końca listopada organizator targów firma MT Targi Polska oferuje wystawcom zniżkę na zakup powierzchni.

XVIII edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 26-28 marca w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy. Marsa 56c w Warszawie. Impreza już od 18 lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży HoReCa.

Zależy nam na przekonaniu nowych wystawców o korzyściach biznesowych, jakie niosą ze sobą te targi. Liczymy, że zniżki przekonają tych jeszcze niezdecydowanych, a i nasi dotychczasowi klienci docenią oferowane rabaty – mówi Grzegorz Sendor, koordynator projektów HoReCa w MT Targi Polska.

Tegoroczne Targi odwiedziło ponad 19 000 klientów z 32 krajów. Pond połowę stanowili właściciele, prezesi oraz członkowie zarządu, dyrektorzy i managerowie firm z branży oraz lokali gastronomicznych. Odbyło się ponad 30 pokazów kulinarnych a ponad 600 słuchaczy skorzystało z konferencji branżowych.

Do końca listopada zainteresowani kupnem powierzchni wystawienniczej mogą skorzystać z 5 % rabatu. Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl

INFORMACJA PRASOWA