Elżbieta Nitsze nowym prezesem zarządu firmy Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze nowym prezesem zarządu firmy  Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze została Dyrektorem Generalnym i Prezesem Zarządu Belvedere Gourmet Group, a tym samym skończyła swoją przygodę z jednym z najlepiej ocenianych przez warszawskich gości hoteli - Airport Hotel Okęcie. 

Od sierpnia Elżbieta Nitsze ma nowe stanowisko, na którym będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój firmy Belvedere Gourmet Group. W portolio grupy znajdują się Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design oraz Mój Prywatny Kucharz. To marki premium. 

Warto wspomnieć, że Elżbieta Nitsze znana jest w branży hotelarskiej nie tylko jako dyrektor warszawskiego Airport Hotel Okęcie, ale również jako trener hotelarstwa, autorka artykułów w branżowych czasopismach i ekspert w dziedzinie zarządzania systemowego biznesem hotelowym oraz efektywną sprzedażą. Była też moderatorem tematycznych konferencji i prelegentem na wielu konferencjach.

Swoje doświadczenie zdobywała w takich hotelach, jak m.in. Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers czy Hotel Krynica****. Od początku ubiegłego roku pełni funkcję Dyrektora Regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego. 

Elżbieta Nitsze była wyróżniona również w różnych konkursach, np. w konkursie Hotelarz Roku 2015 organizowanym przez magazyn "Hotelarz" i Horwath HTL.

Gratulujemy serdecznie i życzymy wielu sukcesów na nowym etapie ścieżki zawodowej!

INFORMACJA PRASOWA