Elfy SBE pomagają Mazowieckiemu Centrum Neuropsychiatrii

Elfy SBE pomagają Mazowieckiemu Centrum Neuropsychiatrii

W przyszłą środę 12 stycznia odbędzie się w warszawskim EXPO XXI wieczorna gala podsumowująca coroczną akcję charytatywną ELFY SBE organizowaną przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Impreza kierowana jest do przedstawicieli branży eventowej. 

ELFY SBE to akcja, która organizowana jest już od 11 lat. Członkowie, partnerzy i przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej co roku spotykają się podczas wieczornej gali. Akcja co roku cieszy się coraz większą popularnością i przynosi coraz to lepsze rezultaty. Z roku na rok jest coraz więcej zaangażowanych darczyńców i coraz więcej osób lub podmiotów, którym Elfy SBE pomagają.

Tegoroczna akcja skupia się na potrzebach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Pomoc przybiera formę działań dotyczących promocji higieny zdrowia psychicznego oraz popularyzacji dbałości o siebie w czasach pandemicznych. Celem Elfów SBE 2022 jest także aktywizowanie przedstawicieli branży eventowej do bezpośrednich działań CSR-owych. Firmy z sektora przemysłu spotkań mogą wybrać z listy jedną z usług, która wesprze działania promocyjne mazowieckiego ośrodka. 

Na uroczystą galę ELFY SBE 2022 cały czas można się jeszcze bezpłatnie zarejestrować tutaj https://app.evenea.pl/event/elfy2022/

W programie przewidziane są m.in. rozmaite pokazy artystyczne, np. tancerzy, muzyków czy magików.

Przy okazji tego samego dnia i w tym samym miejscu można wziąć udział w Forum Branży Eventowej FBE 2022.

SaleBiznesowe.pl mają przyjemność być Patronem Medialnym Elfów SBE.

INFORMACJA PRASOWA