Elegancki wypoczynek w królewskim stylu, czyli Pałac Mała Wieś

Elegancki wypoczynek w królewskim stylu, czyli Pałac Mała Wieś

Klasyczny wystrój, luksus, elegancja i zapierająca dech w piersiach architektura. Tutaj nie trzeba nic dodawać. Taki zestaw świetnie sprawdzi się na konferencje, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe oraz urlopy wypoczynkowe. Tylko gdzie znaleźć takie wprost królewskie połączenie? Mamy idealną odpowiedź na to pytanie! Pałac Mała Wieś to urokliwy klasycystyczny obiekt, który oferuje nowocześnie wyposażone sale konferencyjne oraz miejsca noclegowe o niepowtarzalnym charakterze. 

Budynek ten wybudowany został w 1786 roku, a jego pierwszym właścicielem był Bazyli Walicki – doradca Stanisława Augusta Poniatowskiego. Miejsce to odwiedzało wielu znanych ludzi m.in. król Zdzisław Lubomirski, zaś w późniejszych latach pałac upodobała sobie Nina Andrycz. Teraz Pałac Mała Wieś zaprasza do siebie gości chcących wypocząć wśród stylizowanych apartamentach oraz klientów biznesowych pragnących zorganizować konferencje w znamienitej i luksusowej konwencji.

Sale Konferencyjne w Pałacu Mała Wieś

Kompleks Pałac Mała Wieś składa się z kilku obiektów: Pałacu, Restauracji Stara Wozownia, Spichlerza, Szklarni oraz Nowej Oranżerii. To właśnie w nich znajdują się nowoczesne i świetnie wyposażone sale konferencyjne.  W Pałacu Mała Wieś znajduje się kilkanaście sal biznesowych przeznaczonych na konferencje i inne spotkania szkoleniowe. Na większe konferencje idealnie nada się Sala Wielka mogąca pomieścić do 550 osób w układzie teatralnym. Sala Pompejańska, Sala Warszawska i Sala Szara to przestronne pomieszczenia o charakterze muzealnym, w których szkolenia i spotkania biznesowe zostaną przeprowadzone w najwyższym standardzie.

Duże sale posiadają odpowiedni sprzęt audiowizualny oraz doskonałe nagłośnienie. Szklarnia w stylu rustykalnym to pomieszczenie nie tylko bankietowe, ale również przeznaczone na wydarzenia i eventy firmowe mogące pomieścić do 150 osób.  Sale przeznaczone na mniejsze spotkania biznesowe oprócz kameralnego nastroju cechują się wygodą oraz wyjątkową aranżacją wnętrza komnat. Podczas słonecznych i ciepłych dni w Pałacu Mała Wieś organizowane są konferencję również na świeżym powietrzu w przypałacowych ogrodach. To idealne miejsce na organizację eleganckich uroczystości. 

Nocleg w Pałacu

Czterogwiazdkowy hotel w Małej Wsi to kilka niezależnych, oddzielonych od siebie budynków. W części historycznej – Pałacu oraz Oficynach – znajdują się urządzone z najwyższym smakiem apartamenty. Natomiast pokoje we współczesnych budynkach – Spichlerzu oraz Domu Ogrodnika – powinny zadowolić miłośników stylu loftowego i rustykalnego. Hotel dysponuje 54 pokojami: apartamentami oraz pokojami dwuosobowymi. Uczestnicy konferencji mogą spędzić noc w Apartamencie Książęcym w Pałacu Mała Wieś - posiada on osobne wejście, widok na park oraz stylizowane meble. Ponadto w apartamencie znajdują się nowoczesne udogodnienia takie jak ekspres do kawy, duży telewizor oraz sejf.

Królewska uczta i odpoczynek 

W Pałacu Mała Wieś, Goście będą mogli również zasmakować najlepszych potraw kuchni polskiej, które zaskoczą nowoczesnymi urozmaiceniami. Szef kuchni Restauracji Stara Wozownia zaserwuje świeże ryby oraz mięsa pełne aromatów. Dodatkowo nie zabraknie ciepłych zup, przystawek i słodkich deserów wzbogaconych tradycyjnymi lodami. Miłośnicy herbat i kaw również nie zawiodą się, mogąc skorzystać z Pałacowej Herbaciarni. Cala przestrzeń restauracyjna zachwyca pięknymi, świetnie zaaranżowanymi salami i niebywałym otoczeniem pełnym starych kasztanowców. 

W Pałacu Mała Wieś nie zabraknie również chwil relaksu i odnowienia. Tutaj na przyjezdnych czeka nowoczesna strefa Wellness & SPA, która pozwoli na zapomnienie o nerwach dnia codziennego i wszystkich troskach. Skorzystać można z rytuałów pałacowych, zabiegów na twarz i ciało, masaży oraz pełnego odnowienia z użyciem najwyższej jakości kosmetyków.