Ekologiczna rozbudowa Z-Hotel Business & Spa

Ekologiczna rozbudowa Z-Hotel Business & Spa

Już na początku wiosny 2015 roku ruszą prace remontowe w pięciogwiazdkowym obiekcie konferencyjnym Z-Hotel Business & Spa. Hotel zyska zupełnie nowe skrzydło, które zawierać będzie dodatkowe miejsca noclegowe, salę bankietowo-kongresową oraz strefę rozrywki. Cała inwestycja będzie bardzo proekologiczna, gdyż wykorzystane zostaną najnowocześniejsze technologie, czerpiące energię z głębi ziemi.

Rozbudowa Z-Hotel Business & Spa charakteryzuje się wysoką innowacyjnością. W trakcie prac budowlanych zostaną wykorzystane nowoczesne technologie, umożliwiające oszczędność energii. Do budowy nowego skrzydła hotelowego zostaną użyte materiały ekologiczne, wykorzystane również będą układy solarne oraz oświetlenie typu led. Ponadto, dzięki wykorzystaniu pomp ciepła, możliwe będzie czerpanie energii z głębi ziemi.

Dobudowa nowego skrzydła zapewni hotelowi dodatkowe 23 dwuosobowe pokoje, które będą miały możliwość łączenia się ze sobą. Jest to rozwiązanie wprowadzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Ponadto, obiekt zostanie wyposażony w nowoczesną salę bankietowo-kongresową na 300 osób, która sąsiadować będzie z przestronnym foyer. W nowym skrzydle powstanie również centrum rozrywki, w którym goście znajdą kręgielnię, parkiet taneczny oraz stół bilardowy.

- Ekologia to podstawowy wyznacznik naszego rozwoju. Od dawna korzystamy z energii słonecznej, w naszej restauracji oferujemy dania powstałe z naturalnych i wyselekcjonowanych produktów, głównie polskich, a w Z-Spa postawiliśmy na naturalne i ekologiczne kosmetyki. Nasi goście, którzy bardzo poważnie traktują ekologię, doceniają takie działania – tłumaczy Eugeniusz Zieliński, właściciel Z-Hotel Business & Spa.

Wraz z rozbudową, Z-Hotel Busines & Spa przejdzie również procedurę rebrandingu, polegającą na wprowadzeniu nowych kolorów przewodnich w aranżacji wnętrz całego obiektu. Będą to barwy brązu i złota, które mają symbolizować harmonię i powrót do natury z jednej strony, a energię i luksusowe życie z drugiej.

INFORMACJA PRASOWA