EIBTM Barcelona - Gdańsk Convention Bureau razem z Sopotem

EIBTM Barcelona - Gdańsk Convention Bureau razem z Sopotem
Od 29 listopada do 1 grudnia potrwają tegoroczne targi przemysłu spotkań EIBTM. Na imprezie w Barcelonie Gdańsk Convention Bureau będzie miało wspólne stoisko z miastem Sopot.

Do wspólnej promocji zostali zaproszeni także przedstawiciele największych hoteli i obiektów konferencyjnych z Pomorza. GCB zajmuje się promocją turystyki biznesowej w Trójmieście i Regionie. Uczestnictwo Sopotu w targach w Barcelonie jest szczególnie ważne, gdyż wzmocni wspólną promocję całego regionu jako wciąż nowej destynacji konferencyjnej.

Targi EIBTM przeznaczone są wyłącznie dla osób z branży przemysłu spotkań. Są to jedne z największych w Europie targów z zakresu turystyki biznesowej. Tu prowadzone są rozmowy handlowe pomiędzy potencjalnymi zleceniodawcami kongresów czy imprez motywacyjnych (tzw. Hosted Buyers) a organizatorami tych wydarzeń. Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i konferencje edukacyjne z zakresu przemysłu kongresowego we współpracy z największymi międzynarodowymi stowarzyszeniami konferencyjnymi m.in.: Meeting Professionals International (MPI), International Congress and Convention Association, (ICCA), SITE.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr. J810!