Dyrektor Generalny Hotelu Polonia Palace Paweł Lewtak z wyróżnieniem od European Hotels Managers Association (EHMA)

Dyrektor Generalny Hotelu Polonia Palace Paweł Lewtak z wyróżnieniem od European Hotels Managers Association (EHMA)

Paweł Lewtak pełni funkcje Dyrektora Generalnego Hotelu Polonia Palace Warszawa, a w branży hotelarskiej funkcjonuje już prawie 20 lat. Pan Paweł otrzymał nominację do prestiżowej nagrody „European Hotel Manager of the Year 2020”. Wyróżnienie to zostało mu przyznane w uznaniu za wybitne osiągnięcia w swojej blisko 20-letniej karierze hotelarskiej na stanowiskach managerskich w hotelach sieciowych i niezależnych. 

Pan Paweł m.in. z sukcesem otwierał nowe obiekty, tworzył oraz wdrażał efektywne strategie sprzedażowo-marketingowe, zarządzał zespołami, a także opowiadał za działania operacyjne. 

Stowarzyszenie European Hotels Managers Association (EHMA) wzięło pod uwagę również pozycję Hotelu Polonia Palace w Warszawie na rynku lokalnym. Poza całkowitym zaangażowaniem w zarządzanie Hotelem Polonia Palace, Paweł Lewtak przeprowadził z sukcesem projekty remontów i renowacji w obiektach grupy HWS „Syrena” (Hotel Metropol i Hotel MDM).  Paweł Lewtak jest także Członkiem Zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”. 

Główną nagrodę w tym roku otrzymał Dyrektor Generalny Hotelu Metropol w Moskwie, Pan Dominique Nicolas Godat. 

Paweł Lewtak: „To dla mnie zaszczyt być nominowanym z tak doświadczonymi hotelarzami i jednocześnie jako pierwszy członek EHMA z Polski reprezentować nasz rynek. Jest to też uznanie dla rosnącej roli menedżerów pochodzących z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy awansują w strukturach sieci międzynarodowych lub zarządzają wyjątkowymi hotelami w swoich rodzimych krajach.  Jakość, wiedza i szkolenia zawsze były i są dla mnie priorytetem, dlatego cieszy mnie, że zostały dostrzeżone w uzasadnieniu nominacji. Nasze hotele są niezwykłe, przeszły ogromną metamorfozę i oferują nowoczesne pokoje w centrum Warszawy, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą kuchnię. Nominacja i nagroda są przyznawane jednej osobie, jednakże na jej sukces pracuje cały zespół, któremu dziękuję za codzienną pracę i profesjonalizm.”

INFORMACJA PRASOWA