Dwa nowe hotele pod marką Hampton by Hilton w Polsce

Dwa nowe hotele pod marką Hampton by Hilton w Polsce

Dwa nowe hotele Hiltona szykują nam się w Polsce. Pierwszy z nich (Hampton by Hilton Białystok) zostanie oddany do użytku gości jeszcze w tym roku. Z kolei Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne pierwszych gości przyjmie w 2023 roku.

Hotele powstaną w następstwie podpisania nowych umów franchisingowych. 

„Otwarcie obu hoteli pozwoli nam zaspokoić potrzeby na usługi hotelarskie na dwóch kluczowych obszarach komercyjnych”, powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes Hilton ds. rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Będzie ono również miało swój udział w procesie dalszej intensywnej ekspansji marki Hilton na rynku polskim, gdzie aktualnie działa 23 nieruchomości, a planowanych jest kolejnych 16. Jest ono także dowodem na nieustanny rozwój marki na rykach Europy Centralnej i Wschodniej. Z pewnością pomoże nam ono zaspokoić popyt na usługi hotelarskie, kiedy świat powróci do regularnego podróżowania.”

Hampton by Hilton Białystok

Hampton by Hilton Białystok zaoferuje swoim gościom 122 pokoi. Zostanie wybudowany przez firmę Rogowski Development, a zarządzany będzie przez VHM Hotel Management. Na 6 piętrach nieruchomości znajdą się m.in. Hampton Hub, parking, klub fitness i elastyczne miejsca spotkań. Zlokalizowany będzie przy ulicy Lipowej 41, niedaleko kampusu Uniwersytetu w Białymstoku, Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz sławnego Białostockiego Teatru Lalek.

Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne

W planowanym na 2023 rok hotelu znajdzie się 135 pokoi. Właścicielem hotelu jest Grupa Konkret S.A., a będzie on zarządzany przez City Park Hotel Management. W tym hotelu tak jak w poprzednim opisywanym również znajdą się takie udogodnienia, jak klub fitness, Hampton Hub, parking i elastyczne miejsca spotkań. Zlokalizowany będzie przy ulicy Poznańskiej 40. 

Warto wspomnieć, że hotele marki Hampton by Hilton (tak jak pozostałe obiekty Hiltona) biorą udział w programie Hilton CleanStay, którego celem jest gwarancja przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa w hotelach tej sieci.

INFORMACJA PRASOWA