Drugie urodziny hotelu B&B Warszawa Okęcie

Drugie urodziny hotelu B&B Warszawa Okęcie
W ciągu dwóch lat hotel B&B Warszawa-Okęcie odwiedziło aż 76 000 gości. Tegoroczne obłożenie Okęcia w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosło o 16 %. ak podkreślają przedstawiciele jednej z największych hotelowych sieci w Europie, obiekt trafił idealnie w potrzeby gości i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

Jednym z głównych atutów Warszawskiego B&B jest lokalizacja zaledwie 5 minut od portu lotniczego im. Fryderyka Chopina i 15 minut od centrum. Z usług chętnie B&B korzystali goście z kraju jak i Białorusini, Rosjanie, Litwini, Łotysze, Niemczy, Francuzi, a także Włosi.

W zaledwie dwa lata hotel B&B Warszawa-Okęcie stał się rozpoznawalnym miejscem na hotelowej mapie stolicy. Jego oferta, która łączy wysoki standard z przystępną ceną, okazała się bardzo atrakcyjna dla gości. Wyniki hotelu są dowodem skuteczności naszej strategii na polskim rynku - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

W uruchomionym w grudniu 2011 r. obiekcie rozlokowano 154 komfortowych pokoi, wyposażonych w klimatyzację, telewizję satelitarną oraz bezprzewodowy Internet. B&B Warszawa-Okęcie jest doskonałym miejscem dla gości biznesowych, dlatego obłożenie w ciągu tygodnia jest wyższe, niż w weekendy.

Obiekt w Warszawie jest drugim hotelem B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto B&B w Toruniu, który jest zlokalizowany tuż przy Starym Mieście. W listopadzie br. pierwszych gości powitał hotel B&B Wrocław Centrum.

INFORMACJA PRASOWA