Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki
Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.

Na rynku pojawiła się nowa intrygująca atrakcja: Drift TAXI. Profesjonalne teamy Driftingowe oferują możliwość wejścia w ten „pojechany” świat i przenikania się jak to jest oglądać świat w kłębach gęstego dymu przez boczne szyby auta. Wszystkie samochody to w 100% sportowe maszyny spełniające wszelkie wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i potrafiące sprostać trudom rywalizacji na torach wyścigowych.

Firma PowerSport poza „standardowym” Drift TAXI daje także możliwość podróżowania w jedynej prawdziwej Driftingowej ciężarówce w Polsce. Emocje Gwarantowane!

Już w ten weekend na Terenie STW-Center każdy pasjonat driftingu i Motorsport-u będzie miał okazję doświadczyć niesamowitych przeciążeń jakie towarzyszą tak ekstremalnej jeździe. Jak twierdzą profesjonalni kierowcy – nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą… wyzwaniem jest zrobić to szybą boczną.

Więcej info na www.powersport.pl

http://www.powersport.pl/oferta-indywidualna/warsztaty-i-kursy/467-drift-taxi-oferta-dla-osob-indywidualnych-27-maja2012-event-motoryzacyjny

Informacja prasowa