Dr Irena Eris najsilniejszą polską marką! Superbrands 2012

Dr Irena Eris najsilniejszą polską marką!  Superbrands 2012
Organizacja Superbrands po raz szósty wybrała najsilniejsze marki na polskim rynku. W najnowszej edycji projektu marka Dr Irena Eris została najsilniejszą polską marką!

W ten sposób Dr Irena Eris została, jak to określili organizatorzy "wielkim wygranym tegorocznej edycji", ponieważ oprócz zwycięstwa w zestawieniu polskich marek, znalazła się, jako jedna z dwóch rodzimych marek, w pierwszej dwudziestce ogólnego zestawienia. Jest to niezwykłe docenienie siły marki, na którą dzisiaj składają się kosmetyki selektywne, Hotele SPA, Kosmetyczne Instytuty oraz Centrum Naukowo-Badawcze. Ponadto Dr Irena Eris zwyciężyła w kategorii „Kosmetyki” i została uznana również za najsilniejszą markę kosmetyczną.

Prestiżowy tytułu Superbrands 2012 przypadł też Hotelom SPA Dr Irena Eris, jednemu z filarów marki, działającym w sektorze B2B. Kapituła Rady Marek uznała bowiem Hotele SPA Dr Irena Eris za jedną z najsilniejszych marek biznesowych na rynku polskim. To bardzo zaszczytne wyróżnienie daje prawo do posługiwania się rozpoznawalnym na świecie stemplem Superbrands 2012.

Superbrands TOP 10 - Polskie marki konsumenckie

1. Dr Irena Eris 2.TVN 3. Allegro.pl 4. E.Wedel 5. TVN24 6. Wedlowskie Ptasie Mleczko 7. A. Blikle 8. Gazeta Wyborcza 9. Żubrówka 10. RMF FM

INFORMACJA PRASOWA