DoubleTree by Hilton Łódź z tytułem najlepszego w regionie

DoubleTree by Hilton Łódź z tytułem najlepszego w regionie
W prestiżowym konkursie Prime Property Prize hotel DoubleTree by Hilton Łódź, został uznany za najlepszy obiekt w województwie. W kategorii deweloper wyróżnienie otrzymał także inwestor obiektu Grupa TOYA.

Uwagę jury szczególnie zwróciły starania hotelu do nawiązania do filmowej tradycji miasta. Budowa biurowca i hotelu przy ulicy Łąkowej 29 miała znaczenie szczególne. Jak podkreśla Witold Krawczyk, prezes Grupy TOYA - Chcieliśmy na terenie dawnej łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych stworzyć miejsce wyjątkowe, do którego znów wróci życie.

Łódzki DoubleTree by Hilton jest częścią kompleksu, na który składa się także nowoczesny biurowiec MediaHUB, klub Wytwórnia, Kino 3D Wytwórnia, a także firmy i instytucje związane z filmem, kulturą i nowymi technologiami. Grupa TOYA za główny cel inwestycji obrała przywrócenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych dawnej świetności. Uznanie jury zyskała między innymi za inwencję, dzięki której miasto wzbogaciło się o unikatowy hub biznesowy.

Prime Property Prize wyłania projekty i firmy, które maja szczególny wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych. O wyniku plebiscytu decydowała decyzja powołanego jury oraz internauci w głosowaniu online.

INFORAMaCJA PRASOWA