Don Prestige Residence — luksus w stolicy Wielkopolski.

Don Prestige Residence — luksus w stolicy Wielkopolski.

Poznań to często wybierane miejsce przez organizatorów konferencji i szkoleń. Miasto słynie z gościnności, ale też gospodarności. Co więcej, to jedno z najlepiej skomunikowanych miast w kraju — z łatwością dostać się tam można autem, autobusem, pociągiem i samolotem. Na każdym kroku spotkać można siedziby dużych i znanych firm, co sprawia, że poznański sektor MICE jest świetnie rozwinięty. Nie brakuje wspaniałych miejsc konferencyjnych i noclegowych. Takim wyróżniającym się miejscem jest z pewnością hotel Don Prestige Residence, który zaskoczy gości nowoczesnym zapleczem biznesowym i niespotykaną elegancją. 

Konferencja w samym centrum Poznania

Głównym atutem Don Prestige Residence jest jego lokalizacja. Mieści się on na ulicy Św. Marcin, która może pochwalić się świetnym skomunikowaniem z całym miastem. 200 metrów do Starego Rynku, 2 km do centrum konferencyjnego Poznania — budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich i tylko 8 km do lotniska. Do większości ważnych punktów miasta można dojść spacerem, zwiedzając przy tym zakamarki pięknej metropolii. 

Don Prestige to idealne miejsce dla osób chcących połączyć wyjazdy biznesowe i turystykę, bez zbędnego marnowania czasu na stanie w korkach. 

Bogate zaplecze konferencyjne

Don Prestige Residence pochwalić może się nowocześnie wyposażonym, bogatym zapleczem konferencyjnym. Obiekt oferuje aż 4 przestronne sale biznesowe, które mają możliwość łączenia się ze sobą, co skutkuje powstaniem przestrzeni dla nawet 100 osób. Poza przestronną przestrzenią sale posiadają nowoczesne wyposażenie konferencyjne. Zapewnione są projektory multimedialne, ekrany, które idealnie nadadzą się do odtwarzania prezentacji, flipcharty, szybki internet Wi-Fi, klimatyzacje, nowoczesny system audiowizualny i multimedialny oraz indywidualne nagłośnienie. Oprócz tego organizatorzy nie muszą martwić się o oświetlenie przestrzeni, ponieważ wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, jak i również możliwość pełnego zaciemnienia

Czterogwiazdkowy hotel zapewnia też bardzo komfortowe i eleganckie pokoje, które zapadną w pamięci gości jako idealne miejsce wypoczynku po dniu pracy. 73 stylowo urządzone pokoje zadowolą każdego fana najmodniejszych aranżacji wnętrz. Pomieszczenia są dopracowane w najmniejszym szczególe, a ich wyposażenie udogodni każdy pobyt.

Pokoje są w pełni klimatyzowane, posiadają szybki, bezprzewodowy internet, telewizję, sejf lodówkę i widok na urokliwą ulicę Św. Marcin. 

Pyszne posiłki w hotelu

Po wyczerpujących spotkaniach i podróżach warto posilić się pożywnym posiłkiem. Taki też zapewnia Bar Shades. Restauracja gwarantuje, że śniadania przygotowane przez ich szefów kuchni pomogą rozpocząć każdy dzień z pozytywną energią. Aromatyczna kawa, wypiekany na miejscu chleb, doskonałe wędliny i sery oraz sezonowe warzywa i owoce to przepis na udany dzień. Dodatkowo Bar na życzenie gości może przeprowadzić profesjonalne szkolenia i degustacje z zakresu wiedzy na temat win, mocnych alkoholi i miksologii. Może okazać się to świetną atrakcją podczas uroczystości!