Digital Knowledge Village nominowane do nagrody MP Power Venue !

Digital Knowledge Village  nominowane do nagrody  MP Power Venue !

Centrum Digital Knowledge Village zostało nominowane do prestiżowej nagrody  MP Power Venue czyli do wyróżnienia obiektów z największym eventowym potencjałem.

Konkurs MP Power Venue to ogromne wyróżnienie dla miejsc o szczególnym potencjale do organizacji różnorodnych wydarzeń. Jurorzy konkursu MP Power Awards® ogłosili nominowane obiekty, laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 23 marca na warszawskim Służewcu.

W ramach konkursu Power Venue zaprezentowane zostaną hotele, centra konferencyjne oraz  różnorodne obiekty wielofunkcyjne posiadające największy eventowy potencjał. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Event, Biznes, Multi i Uniqu. Jury bierze pod uwagę atrakcyjność obiektu, oceniane są także możliwości obiektu pod kątem realizacji rozmaitych wydarzeń, rozwiązania skierowane do branży spotkań, polityka współpracy z branżą spotkań oraz innowacyjność.

„Jesteśmy przekonani, że w realizacji eventów MIEJSCE MA ZNACZENIE. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w które doskonale może wpisać się niemal każdy format wydarzenia. Ogromnie cieszymy się, że nasza lokalizacja została wyróżniona na mapie obiektów eventowych z największym potencjałem. Potencjał ten wykorzystujemy i będziemy wykorzystywać dla satysfakcji naszych Klientów. Z niecierpliwością czekamy na 23 marca, a już dzisiaj gratulujemy wszystkim nominowanym.”– mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Zarządzający Digital Knowledge Village.

INFORMACJA PRASOWA