Dekada inspiracji - 10 lat ICE Kraków

Dekada inspiracji - 10 lat ICE Kraków

ICE Kraków obchodzi 10 lat niezrównanej działalności, pełnych muzycznych inspiracji, emocji i niezapomnianych wrażeń. Centrum Kongresowe przez ten czas stało się symbolem kulturalnego i biznesowego życia miasta oraz regionu, serwując wydarzenia, które definiują standardy. W tę wyjątkową okazję wpisuje się jubileuszowy koncert planowany na 1 czerwca o godzinie 19:00 w ICE Kraków.

"Dekada inspiracji" to temat przewodni tego wydarzenia, które zapowiada niezapomnianą muzyczną podróż przez przeboje kobiecych ikon muzyki oraz najpiękniejsze utwory z bajek Disneya. Od porywających dźwięków Arethy Franklin po energetyczne interpretacje Tiny Turner, emocjonalną głębię Adele, legendarny styl Barbry Streisand i nowoczesne brzmienia Billie Eilish – koncert będzie pełen różnorodności i siły artystek, które na stałe wpisały się w historię muzyki.

Występ będzie nie tylko hołdem dla talentu i charyzmy kobiet, ale także opowieścią o ich determinacji, kreatywności i wpływie na świat muzyki. Głosy Anny Grzelak, Judyty Wendi i Karola Drozda wzbogacone będą aranżacjami kwartetu smyczkowego, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną energii, emocji i ekspresji.

ICE Kraków, od momentu swojego otwarcia w październiku 2014 roku, zaskakuje swoją wszechstronnością i jakością. Gościło już ponad 1,7 miliona osób podczas blisko 1400 wydarzeń, włączając w to prestiżowe kongresy, festiwale i koncerty. To miejsce, które przyciągało wybitne osobistości ze świata muzyki, nauki i biznesu, zdobywając uznanie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Dekada inspiracji – to więcej niż tylko koncert, to symboliczne podsumowanie dziesięciu lat nieustannego poszukiwania doskonałości i tworzenia niezapomnianych chwil. 1 czerwca 2024 roku, o godzinie 19:00, ICE Kraków zaprasza na niepowtarzalną muzyczną podróż.

INFORMACJA PRASOWA