Darmowy wstęp na TT Warsaw 2013 - ruszyła rejestracja

Darmowy wstęp na TT Warsaw 2013 - ruszyła rejestracja
Ruszyła rejestracja do bezpłatnego wstępu na XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2013. Mimo, że impreza planowana jest w listopadzie, większość stoisk na hali wystawienniczej w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie jest już wykupiona lub zarezerwowana.

Trzy dni targowe zapowiadają się interesująco. Wśród motywów przewodnich na TT Warsaw m.in. seminarium „Architektura Kongresu” Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce skierowane do organizatorów kongresów: organizacji pozarządowych i korporacji. Ponadto prelegenci konferencji Dzień Nowych Technologii omówią trzy bloki tematyczne tj: Polski System Informacji Turystycznej, Technologie mobilne kluczem do innowacyjności polskich miast oraz Nowe technologie w Incentive Travel.

TT Warsaw 2013 jest wielką okazją dla przedstawicieli branży turystycznej nie tylko do wymiany doświadczeń ale również pozyskania partnerów, nowych cennych kontaktów i udoskonalenie swojej oferty turystycznej.

By móc za darmo zwiedzać TT Warsaw należy do 26 listopada zarejestrować się on-line na http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html

Start 28 listopada. Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl oraz fanpage www.facebook.com/Urlopowicze

***

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych, a są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Infrastruktura oraz Wędkuj z Nami.

INFORMACJA PRASOWA