Darmowa konferencja dla branży horeca.

Darmowa konferencja dla branży horeca.
Wschodni Klaster Informatyczny – Klaster IT jest organizatorem październikowej konferencji dotyczącej innowacji w rozwiązaniach informatycznych dla branży horeca.

Konferencja odbędzie się 4 października w Hotelu Wellness & SPA „Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa. Skierowana jest głównie do przedstawicieli branży horeca z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób dzięki narzędziom informatycznym lepiej zarządzać hotelem, restauracją czy firmą cateringową.

Konferencja podzielona będzie na anstępujące panele tematyczne: Oprogramowanie i sprzęt komputerowy, Monitoring i kontrola dostępu, Konferencje i telekomunikacja, Marketing i zarządzanie, Reklama i pozycjonowanie w Internecie. Będzie to świetna okazja nie tylko do poznania nowinek informatycznych, ale również do konsultacji z ekspertami w dziedzinie IT.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy do 21 września wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie klastra: http://www.klasterit.pl/aktualnosci/rejestracja-na-konferencje/