Czeka nas gorąca jesień! HMC 2021 odbędzie się w październiku!

Czeka nas gorąca jesień! HMC 2021 odbędzie się w październiku!

Jesień zapowiada się naprawdę gorąco. Wiele ciekawych wydarzeń czeka branżę konferencyjną i hotelową. Jednym z wartych uwagi eventów jest Hotel Marketing Conference organizowana przez firmę Profitroom. Objęliśmy to wydarzenie naszym PATRONATEM MEDIALNYM.

HMC 2021 odbędzie się w dniach 7-8 października w Cukrowii Żnin, czyli jednym z obiektów grupy Arche. Na gości hotelu czeka 310 pokoi i 636 miejsc noclegowych. Na terenie obiektu Arche znajduje się 11 sal konferencyjnych, a największa z nich ma powierzchnię aż 1380 mkw, co pozwala na organizację naprawdę dużych wydarzeń. 

Tegoroczna konferencja Hotel Marketing Conference odbędzie się w formule hybrydowej. Uczestnicy będą mogli przyjechać na miejsce lub wziąć udział w evencie za pośrednictwem swojego komputera/telefonu. 

- Przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nowy format. Niezależnie od tego czy będziesz oglądał wydarzenie na żywo, czy przed ekranem komputera otrzymasz prezentacje w najwyższej jakości. Przygotuj się na studyjną jakość prezentacji, które nagramy dla Ciebie wcześniej. 20 minutowe wystąpienia będą omawiane następnie przez specjalistów obecnych na scenie HMC 2021. Będziesz mógł włączyć się w dyskusję w każdym momencie - opowiada organizator.

Wśród prelegentów m.in.:

  • Paweł Cichocki
  • Magdalena Urbaniak
  • Henryk Mruk
  • Waldemar Antonowicz
  • Mateusz Kusznierewicz
  • Joanna Kulesza


Bilety można zakupić tutaj https://www.hotel-marketing.pl/