Co nowego w Radisson Blu Hotel Wrocław?

Co nowego w Radisson Blu Hotel Wrocław?

Hotel Radisson Blu Wrocław znajduje się w pobliżu zabytkowego Rynku, czyli w samym centrum miasta. Naprzeciw hotelu znajduje się jedna z największych atrakcji stolicy Dolnego Śląska, czyli Panorama Racławicka. W pobliżu mieści się również Muzeum Narodowe. Lokalizacja, jak widać, jest bardzo dogodna. 

Hotel to doskonałe miejsce, gdy szukamy komfortowego noclegu w trakcie zarówno podróży turystycznej, jak i biznesowej. 

Co dla swoich gości przygotował wrocławski hotel z okazji otwarcia po długim okresie zamrożenia?

Między innymi NOWE PATIO! A raczej odświeżone i przeobrażone patio :) Dotychczasowe przeszło całkowitą metamorfozę. Teraz jest tu dużo zieleni, nastrojowe oświetlenie, a także relaksujące huśtawki, w których można zapomnieć o problemach dnia codziennego. Nowa przestrzeń będzie miejscem wielu eventów i ciekawych atrakcji. Odbywać się tam będzie wiele letnich wydarzeń. Będzie też sporo okazji do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi lub rodziną. Huśtawki, dobre, drinki i pyszne jedzenie - brzmi kusząco, prawda?

A jak już przy jedzeniu i piciu jesteśmy, warto wspomnieć, że na gości czeka też specjalne letnie menu, które skomponował sam Szef Kuchni Piotr Lisiewski. W menu znajdziecie nowe dania i pyszne desery. Na naszej "liście do zjedzenia" znajduje się m.in. torcik latte macchiato z sezonowymi owocami i słonym karmelem. W menu znajdziemy też stek z antrykotu z frytkami stekowymi, miksem sałat i sosem do wyboru: sos z zielonego pieprzu, sos béarnaise lub sos chimichurri.  Nie można też zapomnieć o drinkach w nowej wiosenno-letniej odsłonie.

A jeśli chcielibyście zwiedzić Wrocław i przyjechać tu ze swoimi dziećmi, to Radisson Blu Wrocław przygotował specjalne oferty na pobyty z dziećmi. Możecie skorzystać z pokoju rodzinnego. A najmłodsi goście mogą liczyć na sieciowe prezenty i dużo dobrej zabawy.

Pobyt możecie zarezerwować tutaj:

[email protected]

+48 71 375 00 37, +48 71 375 00 26


Sprawdź też ofertę innych hoteli tej marki:

Radisson Blu Kraków

Radisson Blu Sopot