Charytatywnie w Radisson Blu Hotel Kraków

Charytatywnie w Radisson Blu Hotel Kraków

Już 21 listopada br. w Radisson Blu Hotel Kraków będzie miała miejsce dziewiąta edycja charytatywnej aukcji pt. „Podaruj Dzieciom Uśmiech”, w trakcie której zostaną wystawione na sprzedaż dzieła sztuki w postaci grafik, zdjęć oraz rzeźb. Dochód z aukcji zostanie, jak co roku, przekazany na Dom Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie.

Krakowski Radisson Blu Hotel już po raz dziewiąty jest współorganizatorem szczytnego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest aukcja charytatywna na rzecz dzieci z Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. W piątek, 21 listopada, odbędzie się uroczysty wernisaż o godzinie 18:00, natomiast o 19:00 rozpocznie się aukcja prac 30 znanych polskich artystów, którzy ofiarowali swoje rzeźby, grafiki oraz fotografie. Będzie można także zakupić prace wykonane przez dzieci.

- To będzie już dziewiąta edycja aukcji charytatywnej, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego hotelu. Wychowankowie Domu Dziecka zajmują dużo miejsca w naszych sercach, dlatego podejmujemy wiele inicjatyw by im pomóc. Pragniemy nie tylko wspomagać funkcjonowanie placówki, ale i bezpośrednio uszczęśliwiać dzieci. Dlatego też po raz kolejny w naszym hotelu odbędzie się nie tylko charytatywna aukcja dzieł sztuki ale w tym samym czasie rozpocznie się coroczna akcja Mikołajkowa – mówi Nino D. Rosenlund, Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel Kraków.

Mikołajowa akcja trwa w hotelu już od 12 listopada, kiedy to w recepcji zwisły ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci z krakowskiego domu dziecka oraz ich opiekunów. Do każdej dekoracji dołączony jest list dziecka do św. Mikołaja. W ramach akcji „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” personel Radisson Blu Hotel Kraków, a także jego goście oraz mieszkańcy miasta będą mogli zrealizować marzenia wychowanków domu dziecka. Prezenty zostaną rozdane dzieciom w dniu 8 grudnia br.

INFORMACJA PRASOWA