Charytatywnie w DoubleTree by Hilton Łódź

Charytatywnie w DoubleTree by Hilton Łódź

24 stycznia w DoubleTree by Hilton Łódź będzie miał miejsce bal charytatywny organizowany przez fundację „Przyjaciele Świata”. Imprezę poprowadzą goście specjalni – Bogumiła Wander z mężem Krzysztofem Baranowskim.

Tegoroczny bal charytatywny fundacji „Przyjaciele Świata” odbędzie się w klimacie lat 80. W trakcie eventu zagra zespół Jazz en Trance oraz ABBA Show. Całość poprowadzi słynna prezenterka telewizyjna Bogumiła Wander wraz z Krzysztofem Baranowskim – żeglarzem, który jako pierwszy Polak opłynął Ziemię już dwukrotnie.

Dodatkową atrakcją balu będzie sprzedaż kubków i talerzyków z autografami największych gwiazd m.in. Stinga czy Claudii Cardinale. Dochód ze sprzedanych upominków zostanie przekazany na poczet fundacji „Dom w Łodzi”, a także Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie.

- Nowy rok to okres, w którym niemal każdy sporządza swoją prywatną listę postanowień. Warto dopisać do niej również udział w akcjach dobroczynnych, a jedną z idealnych do tego okazji jest Karnawałowy Bal Charytatywny. Tegoroczne przyjęcie ma nieść pomoc dzieciom cierpiącym na nieuleczalne i przewlekłe choroby, jest to więc idealna okazja do przekazania swojego wsparcia. Cieszymy się, że możemy przyczyni się do realizacji tego szczytnego celu - komentuje Łukasz Myszka z biura prasowego Grupy TOYA.

By móc wziąć udział w balu, należy się skontaktować mailowo ze stowarzyszeniem „Przyjaciele Świata” na adres [email protected]. Opłata za wstęp dla jednej osoby to 250 zł.

INFORMACJA PRASOWA