Centrum MT Polska dla fanów motocykli i skuterów

Centrum MT Polska dla fanów motocykli i skuterów
Motocykle, skutery, quady, a także szeroka oferta części i akcesoriów motocyklowych zostaną zaprezentowane w warszawskim Centrum MT Polska podczas VI edycji Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. Producenci i dealerzy motoryzacyjni przez trzy dni będą prezentować fanom jednośladów wiele nowości przygotowanych na tegoroczny sezon. Wydarzenie organizowane przez firmę Motoroni odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca przy ul. Marsa 56c.

Jest to jedna z czterech imprez motoryzacyjnych zaplanowanych w tym roku w Centrum MT Polska. Już w maju odbędą się Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia, z kolei we wrześniu swoją premierę będą miały międzynarodowe targi Auto Expo Parts & Service poświęcone branży motoryzacyjnej. W listopadzie będzie także okazja, aby spotkać się na Targach Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland.

Wśród wystawców znajdzie się wiele znakomitych marek, w tym chociażby BMW, Yamaha, Ducati, Triumph, Intermotors czy Intercars. Pierwszy raz na targach w Polsce zostanie zaprezentowany Harley-Davidson 2014 Trike Tri Glide Ultra. Na fanów tych motocykli czekać będą także modele jak na przykład wyprodukowany w stylu retro Harley-Davidson Sportster 883 Roadster XL883R czy też cruiser z rodziny Dark Custom - Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF. Zwolennicy włoskiej marki Ducati będą mogli zobaczyć m.in. nowy Ducati Monster 1200, a także Ducati Panigale 1199 Superleggera wyprodukowany w limitowanej wersji 500 sztuk na cały świat. Poza tym na stoiskach znajdzie się wiele propozycji akcesoriów motoryzacyjnych jak kaski, kurtki czy też rękawiczki.

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w którym odbędzie się VI Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów dostosowane jest do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, zarówno imprez wystawienniczych, jak i eventów o różnej skali i profilu. Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia parking na 1500 miejsc i stały postój taksówek. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej - w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów stolicy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

INFORMACJA PRASOWA