Business Coaching – międzynarodowi eksperci konferencji

Business Coaching – międzynarodowi eksperci konferencji

Na Naukowej Konferencji Coachingu, która po raz szósty organizowana jest przez Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie prelekcje i warsztaty poprowadzą polscy i zagraniczni eksperci, naukowcy i praktycy w zakresie Business-Coachingu i Metoringu. Wśród gości specjalnych w tym roku znajdzie się Adèle McLay, Carol Kauffman oraz William Pennington. Zapraszamy do zapoznaniem się z ich krótką notatką biograficzną oraz tematyką ich wystąpień i warsztatów.

Adèle McLay
SESJA „DREAM Marz! Wierz! Osiągaj! – Sekrety wielkich mistrzów”
Warsztat „Zwielokrotnij swoje biznesowe dochody – Taktyki jak zarobić więcej w 2015 roku”
Adèle McLay, tworzy rewelacyjnie prosperujące biznesy i wspiera przedsiębiorców, korzystając ze swojego modelu coachingu biznesowego nastawionego na wysoką wydajność. Jej model coachingowy służy firmom, które są w światowej lidze, skupiają się na rozwoju oraz cieszą się zaufaniem i sukcesem finansowym; Coaching nastawiony na wysoką wydajność rozwija również przedsiębiorców, którzy mają jasny cel, wielką pasję i korzystają z osobistego potencjału. Adèle od ponad 20 lat pracuje jako konsultant, coach i mentor dla dużych i małych przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Sama będąc przedsiębiorcą świetnie rozumie wyzwania, z jakimi mierzą się właściciele firm każdego dnia. Adèle jest inspirującą prelegentką i zabiera głos na Dużych konferencjach związanych z biznesem, wybitną wydajnością i życiowym sukcesem. Adèle jest autorką niezwykle cenionej książki: BIG Profits – 12 Strategies to Substantially Grow Your Business Profits.

Carol Kauffman, PhD PCC
Warsztat „Moc Twoich silnych stron”
Dr Carol Kauffman, PCC jest założycielem i dyrektorem the Institute of Coaching przy Harvard Medical School, gdzie pracuje na stanowisku adiunkta na wydziale klinicznym. Dr Kauffman jest absolwentką i egzaminatorką Amerykańskiej Komisji Zawodowej Psychologii (the American Board of Professional Psychology). Odbyła ponad 38 000 godzin sesji psychoterapii i coachingu. Carol prowadzi praktykę coachingu dla zarządów firm oraz superwizje coachów w USA, Wielkiej Brytanii i w Europie. Specjalizuje się w udzielaniu konsultacji coachingowych dla coachów doświadczających trudności w pracy z zarządami firm. Jest współredaktorką „Coaching: An International Journal of Theory, Research and Practice” i regularnie pisze tam felietony. Jest autorką wielu rozdziałów w książkach akademickich i artykułów w czasopismach na temat coachingu i psychologii pozytywnej. Carol jest zapraszana i często cytowana w mediach, m.in. w the New York Times, Wall Street Journal, LA Times, USA Today, Business Week, Forbes i New York Magazine.

William Pennington, PCC FHEA MA
SESJA „Psychologia bycia przedsiębiorcą”
William Pennington, PCC FHEA MA łączy talenty biznesowe i twórcze prowadząc dwa udane przedsięwzięcia biznesowe (tworząc dwie firmy, które weszły na giełdę). Stosuje najnowsze odkrycia psychologii do coachingu nakierowanego na wysokie wyniki. William Pennington rozwinął ścieżkę kariery jako executive-coach i trener przywództwa dla korporacji i rządu. Jest też starszym wykładowcą na wydziale Psychologii Coachingu oraz mentorem ds. biznesu dla przedsiębiorców a także autorem specjalistycznych publikacji. Obecnie rozwija metody wykorzystywania coachingu w dbaniu o zdrowie i wspieranie procesu odchudzania. Pasją Williama jest wielopoziomowe wykorzystanie języka pod kątem zrozumienia tego jak myśli klient i jak coach może wpływać na zmianę. W swojej pierwszej książce napisał: „Pomyśl o słowach, których używasz; zmień je, a zmienisz swój umysł; zmień swój umysł, a zmienisz swoje działania; zmień swoje działania, a zmienisz swoje życie”. William gra na saksofonie tenorowym, zajmuje się fotografią artystyczną, napisał dwie książki: Release the Star Within You i Executive Coaching World.

Zapraszamy do zapisów! Więcej informacji na stronie organizatora TUTAJ

INFORMACJA PRASOWA