Budapeszt wita hotele Campanile! Accent Hotels otwiera pierwszy obiekt tej marki w stolicy Węgier.

Budapeszt wita hotele Campanile! Accent Hotels otwiera pierwszy obiekt tej marki w stolicy Węgier.

Francuska grupa hotelowa Louvre Hotels Group, która w swojej ofercie posiada ponad 1600 hoteli, w 2023 roku wejdzie na węgierski rynek. Rozpocznie tam działalność międzynarodowej sieci hoteli Campanile. Spółka przy współpracy z firmą Accent Hotels odpowiedzialna będzie za otwarcie i bieżącą obsługę hotelu. 


Campanile zaoferuje 88 pokoi, a jego lokalizacja przy ulicy Györgya Festeticsa będzie atrakcyjna dla gości, z powodu bliskości dworca Budapeszt Wschodni. 

Imre Csordás — współwłaściciel i dyrektor zarządzający Accent Hotels nie ukrywa swojego zadowolenia z kolaboracji z Louvre Hotels Group. Jak sam mówi, jest dumny, że Budapeszt będzie siedzibą pierwszego w regionie hotelu tej światowej sławy firmy. Podkreśla przy tym, że jego firma jest świetnie przygotowana do realizacji zadań związanych z Campanile Budapeszt, dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu. 

Accent Hotels przez 10 lat swojej działalności wykreowało efektywny model biznesowy, który pozwala im świadczyć profesjonalne usługi jako lokalny partner operacyjny dla właścicieli hoteli. Firma obsługuje 21 obiektów na terenie Węgrów, co czyni ją cennym partnerem dla Louvre Hotels Group. 

Otwarcie obiektu w samym centrum stolicy Węgier jest znaczącym ruchem francuskiej grupy przy ich ekspansji w Europie Środkowej. Accent Hotels jest niezawodnym partnerem, który pomoże im rozwinąć się w tym regionie, co podkreśla Adam Konieczny — dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group. 

Hotele Campanile oferują domową i ciepłą atmosferę w każdej chwili pobytu. Ten rozluźniający nastrój zapewniają pracownicy, którzy stają się gospodarzami skrupulatnie dbającymi o każdego z gości. Pokoje są miejscem idealnego wypoczynku dzięki wysokiej klasy materacom Simmons, a bogata oferta gastronomiczna pozwala skosztować specjałów lokalnej kuchni. Nie zabraknie również miejsca na zorganizowanie wydarzeń rodzinnych i biznesowych. Hotel Campanile Budapeszt projektowany jest przez polską firmę projektową Tremend tworzącą oryginalne i nadzwyczajne koncepcje wnętrzarskie dla hoteli tej sieci w Polsce i Niemczech. 


Gábor Maráczi — dyrektor ds. rozwoju Accent Hotels informuje, że budowa Campanile postępuje zgodnie z planem, a pierwszych gości powitać będzie mógł już pod koniec 2023 roku. 


INFORMACJA PRASOWA