Bogata oferta i idealna lokalizacja? Tylko w EuroCentrum Konferencyjnym w Warszawie!

Bogata oferta i idealna lokalizacja? Tylko w EuroCentrum Konferencyjnym w Warszawie!

EuroCentrum Konferencyjne to doskonałe miejsce na organizację szkoleń, warsztatów, meetingów i konferencji. Wielofunkcyjne powierzchnie oraz rozbudowana oferta biznesowa sprawiają, że bezproblemowo przebiegają nawet najbardziej nietypowe spotkania.


Podstawową zaletą jest lokalizacja. Obiekt znajduje się w najbardziej atrakcyjnym dla firm miast Polski. Warszawskie Aleje Jerozolimskie znajdują się ledwie 5 minut od centrum. Szybko można dostać się także na Dworzec Kolejowy - Warszawa Zachodnia. Umożliwia to swobodne podróżowanie osób z nawet odległych rejonów kraju bądź spoza niego.


Na EuroCentrum Konferencyjne skała się zespół 4 sal szkoleniowych, które tworzą łącznie 240 m2 powierzchni biznesowej przeznaczonej na wynajem. Każde pomieszczenie jest indywidualnie dostosowane do współczesnych wymogów. Noszą charakterystyczne nazwy: Słońce, Ziemia, Woda oraz Wiatr. Cztery żywioły w połączeniu mogą przyjąć nawet 200 osób.


Wnętrza są jasne i klimatyzowane. Zostały doskonale oświetlone i nagłośnione, co pozwala pracować przy zachowaniu dobrego samopoczucia. Nawet długie konferencje nie stanowią problemu, ponieważ można zapewnić pełną obsługę cateringową podczas spotkań. Sale biznesowe można dostosować do charakteru spotkania. Uczestnicy mają dostęp do nowoczesnego sprzętu technicznego. Na podstawowe wyposażenie składa się: flipchart, telewizory dotykowe, ekrany multimedialne, mównica, rzutniki oraz mikrofony.


Sale szkoleniowe mieszczą się w nowoczesnym biurowcu EuroCentrum Office Complex, co zapewnia liczne udogodnienia. Można skorzystać z myjni samochodowej, wypożyczalni samochodów i pralni. W pobliżu znajduje się bankomat, liczne salony i sklepy. W okolicy można dostać wszystko, czego się potrzebuje. Uczestnicy spotkań mogą swobodnie korzystać z przestronnej szatni i parkingu. W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, wsparcia udziela doświadczony personel.


EuroCentrum Konferencyjne to doskonały wybór, gdy poszukujemy obiektu wielofunkcyjnego o profesjonalnym zapleczu technicznym. Jego położenie i powierzchnie spełniają wszystkie wymagania organizatorów szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Wybierając ten obiekt, możemy być pewni, że wszystko będzie funkcjonować sprawnie, jak mechanizm zegarka.