Biznes przy śniadaniu w „Szampan i Truskawki”

Biznes przy śniadaniu w „Szampan i Truskawki”

Nie od dziś wiadomo, że połączenie biznesu z wyśmienitym posiłkiem zdecydowanie podwyższa efektywność firmowych spotkań. Dlatego też „Szampan i Truskawki” wychodzi z wyjątkową ofertą organizacji biznesowych śniadań w swoich profesjonalnych meeting roomach. Skorzystaj z jednej ze smakowitych propozycji i przekonaj się, jak pyszna oprawa kulinarna pozytywnie wpłynie na rezultat biznesowego śniadania.

„Szampan i Truskawki” to profesjonalne miejsce konferencyjne i eventowe, położone w nowoczesnym, warszawskim apartamentowcu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Szczęśliwieckiego. Jest to przestrzeń stworzona dla biznesu i wszelkich firmowych przedsięwzięć. Obecnie „Szampan i Truskawki” zaprasza swoich klientów na wyśmienite śniadania biznesowe, które pozwolą połączyć przyjemność jedzenia z owocnymi spotkaniami i negocjacjami. Pertraktacje w takiej oprawie to gwarancja sukcesu i wysokiej efektywności prowadzonych rozmów.

„Szampan i Truskawki” oferuje aż 5 pysznych odsłon biznesowego śniadania, których same nazwy zachęcają do ucztowania. Do wyboru są takie zestawy jak „Szampańsko podane”, „Słodkie jak letnie truskawki” czy „Szampan i Truskawki w biznesowej odsłonie”. Wśród licznych dań każdy znajdzie coś dla siebie. Dla amatorów słodkości przygotowane zostaną pyszne croissanty oraz ciasta. Z kolei dla osób preferujących bardziej wytrawne smaki podane zostaną kanapki z przeróżnymi dodatkami, sałatki czy jajka pod różną postacią. Nieodłącznym elementem każdego śniadania jest również aromatyczna kawa lub herbata, którą będzie można wypić na komfortowym tarasie, skąd roztacza się piękny widok na stolicę.

Szczegółowe informacje na temat śniadaniowej oferty „Szampan i Truskawki” można znaleźć pod linkiem: „Szampańskie Menu”.

INFORMACJA PRASOWA