Best Western Plus Q Hotel w Krakowie już otwarty

Best Western Plus Q Hotel w Krakowie już otwarty

Best Western Plus Q Hotel w Krakowie powitał pierwszych gości 7 kwietnia br. Jest to już 4 obiekt sieci, zlokalizowany w malowniczej stolicy Małopolski.

Nowo otwarty hotel marki Best Western otrzymał standard czterech gwiazdek. Oferuje on swoim gościom aż 154 komfortowych i elegancko zaaranżowanych pokoi. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w osobne, przestronne łazienki, TV oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W ofercie znajdują się również apartamenty rodzinne oraz pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z hotelowych wnętrz roztacza się wspaniały widok na najważniejsze zabytki miasta.

Dużym atutem Best Western Plus Q Hotel Kraków jest jego lokalizacja w pobliżu centrum miasta i nieopodal Centrum Kongresowego ICE. Jest więc ona dogodna zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych.

Nowy obiekt sieci Best Western oferuje również bogate zaplecze konferencyjne, które umożliwia realizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości są 3 sale konferencyjne, które można połączyć w jedną, co daje możliwość organizacji firmowego eventu nawet na 240 osób. Best Western Plus Q Hotel Kraków oferuje również wyśmienite restauracje, lobby bar oraz możliwość skorzystania z monitorowanego parkingu.

- Kraków to miasto, które niewątpliwie ma ogromny potencjał zarówno turystyczny, jak i biznesowy. W związku z tym widzimy tam szerokie pole do rozwoju. Otwarcie Best Western Plus Q Hotel to dla nas zwieńczenie wielomiesięcznej pracy, jednak nie koniec poszerzania naszej obecności w Krakowie. Już planujemy kolejne przyłączenia do sieci w tym regionie – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

INFORMACJA PRASOWA