Best Western Plus Q Hotel Kraków prawie gotowy

Best Western Plus Q Hotel Kraków prawie gotowy

Już w kwietniu 2015 roku będzie miało miejsce uroczyste otwarcie najnowszego obiektu hotelowego sieci Best Western, a mianowicie Best Western Plus Q Hotel Kraków. Obecnie w hotelu trwają prace wykończeniowe, ale już teraz można dokonywać rezerwacji pierwszych pobytów.

Nowo powstały obiekt sieci Best Western w Krakowie będzie oferował 154 komfortowych i elegancko zaaranżowanych pokoi. W ofercie znajdą się pomieszczenia typu studio, luksusowe apartamenty i pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, czterogwiazdkowy Best Western Plus Q Hotel Kraków będzie dysponował wykwintną restauracją Qualita, salą fitness oraz przestronnym, nowocześnie urządzonym lobby.

Z myślą o klientach biznesowych powstały 3 profesjonalne sale konferencyjne, które będzie można w dowolny sposób aranżować za pomocą systemu ścian przesuwnych. Łącznie przestrzeń konferencyjna obiektu będzie mogła pomieścić do 240 gości. Wnętrza szkoleniowe zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Hotel dysponować będzie również podziemnym, monitorowanym parkingiem.

- Ostatni rok upłynął nam pod znakiem intensywnych prac nad niezwykle ważnym dla nas projektem, jakim jest Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Teraz jesteśmy już „na ostatniej prostej” – pracuje zespół sprzedażowy, rezerwacji można dokonywać już od kilku tygodni, mamy już również w pełni skompletowaną kadrę menedżerską. Wszyscy koncentrujemy się na tym, aby pierwsi goście, którzy odwiedzą nas już w kwietniu, od samego progu mogli poczuć efekty naszych starań – opowiada Leszek Mięczkowski, jeden z udziałowców spółki „Wygrana”, która jest inwestorem obiektu.

- Best Western Plus Q Hotel w Krakowie to już nasz drugi obiekt, który zostanie otwarty pod marką Q. W ubiegłym roku otworzyliśmy Best Western Plus Q Hotel Wrocław. Sukces tego projektu pozwala nam patrzeć w przyszłość naszej najnowszej inwestycji w Krakowie z dużym optymizmem – komentuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

INFORMACJA PRASOWA