Best Western Hotel Trybunalski, otwarcie kolejnego BW w łódzkim

Best Western Hotel Trybunalski, otwarcie kolejnego BW w łódzkim
Hotel Trybunalski oficjalnie dołączył do rodziny hotelowej Best Western. Nowa osłona obiektu odbyła się 13 grudnia, kiedy Best Western Hotel Trybunalski powitał pierwszych gości.

Dostosowanie obiektu do standardów Best Western wiązało się z modernizacją, której wartość wyniosła 4 mln złotych. Obecnie hotel oferuje 55 pokoi przystosowanych do pracy, wyposażonych w biurko, telefon telewizor LCD i bezprzewodowy Internet. W pokojach typu superior dodatkowo można znaleźć sejf, minibar oraz zestaw powitalny do parzenia kawy i herbaty. Dla podróżujących z dziećmi czekają udostępniane nieodpłatnie łóżeczka i przewijali.

Best Western Hotel Trybunalskii to obiekt konferencyjny dostosowany do potrzeb wymagających klientów biznesowych. Trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne w Best Western, wyposażono w sprzęt konferencyjny, zadbano także dostęp do światła dziennego i regulowane oświetlenie. Pomieszczenia są gotowe przyjąć 60 i 50 osób w najszerszym ustawieniu. Dla kameralnych spotkań przewidziano małą salkę VIP dla 15 gości.

Piotrków Trybunalski jest miastem tranzytowym. Dzięki swojemu położeniu w centralnej części Polski stał się wygodnym przystankiem w podróży dla gości biznesowych. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowoczesny obiekt z pełnym zapleczem konferencyjnym – mówi Radosław Groblewski, Dyrektor BEST WESTERN Hotel Trybunalski. – Rynek hotelarski w województwie łódzkim jest bardzo konkurencyjny, dlatego dołączenie do rozpoznawanej na całym świecie marki Best Western to dla nas duże wsparcie – dodał.

W hotelu działa restauracja, w której w ostatnim czasie wprowadzono zupełnie nowe menu. Wkrótce do oferty obiektu włączona zostanie również kręgielnia, która zapewni relaks i rozrywkę nie tylko gościom, ale także mieszkańcom miasta.

INFORMACJA PRASOWA