Babie lato na Mazurach

Babie lato na Mazurach
Jesienna aura zawitała już na Mazury. Zniknęły gwarne tłumy turystów, a z portów odpływają ostatnie jachty. Pierwsze dni września to wspaniała okazja by na nowo odkryć uroki mazurskiej przyrody. Magiczne oblicze złotej polskiej jesieni przyciąga bowiem swoją ulotnością i wyjątkowym pięknem malowniczych i wciąż nieodkrytych zakątków.

Wybierz się na weekend do Siedliska Morena i posmakuj mazurskiego klimatu w jesiennym wydaniu. Wykorzystaj ostatni moment na odpoczynek w ciepłych promieniach słońca. Dla chcących zregenerować siły przed jesienną słotą proponujemy odprężające zabiegi kosmetyczne i masaże w nowo otwartych gabinetach SPA. W wolnej chwili skorzystaj z łaźni (fińska, ziołowa lub rzymska) lub oddaj się chwilom relaksu w nowej drewnianej balii z hydromasażem, podgrzewanej piecem na drewno.

Chłodniejsze wieczory to okazja do rozkoszowania się specjałami tutejszej kuchni w mistrzowskim wykonaniu. To właśnie z nich słynie Siedlisko Morena. Niezapomniane chwile z przyjaciółmi spędzisz przy kominku z kieliszkiem wyśmienitego wina w przytulnej i rodzinnej atmosferze salonu kominkowego.

Nie daj się jesiennej chandrze i ciesz się chwilą w Siedlisku Morena!

Zapraszamy na weekend z babim latem w tle - przez cały wrzesień w Siedlisku Morena!