Atrakcyjna przestrzeń eventowa w Krakowie, czyli Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Atrakcyjna przestrzeń eventowa w Krakowie, czyli Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Organizacja konferencji w Krakowie to idealne rozwiązanie. Nie tylko ze względu na turystyczną atrakcyjność miasta, czy też jego nowoczesną infrastrukturę. Kraków to miejsce, gdzie znaleźć można atrakcyjne sale eventowe, które zachwycą innowacyjnym wyposażeniem i profesjonalizmem. 

Co jednak sprawia, że sala eventowa jest atrakcyjna dla organizatora? Odpowiadając na to pytanie, z pewnością należy zwrócić uwagę na lokalizację, profesjonalizm obsługi, jakość wyposażenia oraz dodatkowe udogodnienia takie jak m.in. parking. Przykładem przestrzeni, która idealnie wpisuje się w ramy atrakcyjnej sali eventowej, jest Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. 

Ten wyjątkowy obiekt zlokalizowany jest w krakowskiej dzielnicy Żabiniec, zaledwie dwa kilometry od najważniejszych zabytków miasta. Na wyciągnięcie ręki pozostają takie atrakcje jak Barbakan, Sukiennice, czy Bazylika Mariacka. Oczywiście, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego oferuje o wiele więcej niż tylko perfekcyjną lokalizację! 

Sala Konferencyjna Kraków 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie dysponuje wielofunkcyjnymi, nowoczesnymi salami spotkań. Największa i najbardziej imponująca z nich to zdecydowanie Aula Kongresowa. Ta elegancka i świetnie wyposażona przestrzeń, z łatwością przyjmie nawet 330 Gości. Pozwala to na organizację dużych konferencji i kongresów, a także wykładów naukowych. 

Oprócz Auli Kongresowej w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja na organizatorów wydarzeń czekają dodatkowo cztery mniejsze sale eventowe, idealne na kameralne spotkania, szkolenia czy warsztaty. Wybrać można spośród Sali Klubowej o pojemności 50 osób, Sali 033, która przyjmie 60 Gości, Sali 030 dla maksymalnie 30 uczestników oraz najmniejszej przestrzeni - Sali VIP dla 10 osób. Taka różnorodność sprawia, że Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego umożliwia organizację wydarzeń o różnym charakterze i dostosowuje się do oczekiwań klientów. 

Innowacyjne wyposażenie 

W salach konferencyjnych Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie nie zabraknie również kompletnej infrastruktury, zapewniającej profesjonalne i efektywne przeprowadzenie każdego wydarzenia. Na największą uwagę zdecydowanie zasługują urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, aż na 5 kanałach, znajdujące się w Auli Kongresowej. Oczywiście dostępne są także podstawowe udogodnienia takie jak projektory, wysokiej jakości nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, ekran projekcyjny, mównica, urządzenia do wideokonferencji oraz szybki internet bezprzewodowy. Co więcej, klimatyzowany budynek Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

Dodatkowo profesjonalna obsługa z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie pomóc w organizacji niezapomnianych wydarzeń, a zmotoryzowani ucieszą się z przestronnego parkingu. To wszystko sprawia, że Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to jedna z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni eventowych w Krakowie. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!

facebook.com/CentrumKongresoweURK

instagram.com/CentrumKongresoweURK