Atrakcje Regionów - Targi Turystyki Weekendowej

Atrakcje Regionów - Targi Turystyki Weekendowej
W dniach 13 - 15 maja br. w Parku Śląskim w Chorzowie (WPKiW) odbędą się Targi Turystki Weekendowej - ATRAKCJE REGIONÓW, których głównym celem jest promocja wyjątkowych miejsc i obiektów w Polsce.

Wydarzenie wspierające turystykę z powodzeniem aktywizuje przedstawicieli pięknych regionów Polski do jego promocji. Uczestnicy targów przywiązują ogromną wagę do tego, aby stale podnosić jakość ofert i uzupełniać je o ciekawe dla Turysty miejscowe atrakcje takie jak: parki tematyczne, skanseny, parki rozrywki, obiekty architektury o znaczeniu turystycznym lub rozrywkowym, centra sportowe oraz o miejsca z aktywnym wypoczynkiem (trasy rowerowe, linaparki itp.). W ten sposób starają się o to by ich oferta była jak najbardziej konkurencyjna w stosunku do innych regionów.

Impreza odbędzie się w samym sercu Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Park Śląski to ogromny obszar rekreacyjny usytuowany na pograniczu trzech miast: Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Wyjątkowa lokalizacja wpływa na atrakcyjność targów, które ma możliwość odwiedzić bardzo liczna grupa aktywnych mieszkańców Śląska.

Targi to przede wszystkim promocja i upowszechnianie wiedzy na temat rozwoju turystyki miejskiej i wiejskiej oraz promocja tradycyjnych produktów lokalnych i regionalnych.

INFORMACJA PRASOWA