Atrakcje Krakowa na wyciągnięcie ręki, czyli Qubus Hotel Kraków!

Atrakcje Krakowa na wyciągnięcie ręki, czyli Qubus Hotel Kraków!

Kraków to miasto, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Nic dziwnego więc, że od ponad 40 lat wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie sposób by wymienić wszystkie atrakcje i urozmaicenia, jakie oferuje miasto. Dlatego przy podróży do niego ważna jest bliskość najistotniejszych zabytków, by nie marnować czasu na zbędne dojazdy. Qubus Hotel Kraków oferuje znakomitą lokalizację, dzięki której do centrum Krakowa dostać można się w parę minut! 

Hotel na Starym Podgórzu

Qubus Hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie historycznych dzielnic Kazimierz i Stare Miasto. Dzięki temu zapewniony jest szybki transport do najważniejszych punktów miasta przy jednoczesnej ciszy i spokoju Starego Podgórza. Cechą, która jednak najbardziej wyróżnia ten obiekt, jest widok z okien na panoramę Wisły. 

Qubus Hotel Kraków to perfekcyjne miejsce dla ludzi chcących pogodzić zwiedzanie, odpoczynek i spotkania biznesowe. To wszystko dzięki świetnej lokalizacji, komfortowym pokojom oraz nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu. 

Konferencja w centrum Krakowa. 

Centrum konferencyjno-kongresowe Qubus oferuje aż 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych, w których pomieści się nawet 450 uczestników. Przestrzeń o łącznej powierzchni 500 m2 daje gwarancję, że w Hotelu można zorganizować zarówno małe spotkania, jak i te o bardzo dużej liczbie osób. Do dyspozycji organizatorów nie zabraknie świetnego wyposażenia konferencyjnego. System nagłośnienia, ekrany, rzutnik pisma, rzutnik slajdów i tablice flipchart to tylko jedne z wielu udogodnień proponowanych przez obiekt dla klientów biznesowych. W sezonie letnim i wiosennym zapewniona jest nawet łódka prowadząca kursy po Wiśle w ramach pakietów konferencyjnych! 

Co oprócz dogodnej lokalizacji i nowoczesnych sal szkoleniowych?

Restauracja, Lobby Bar, Jazz Club i Piano Bar — to miejsca, które w Qubus Hotel Kraków oferują wyśmienitą ofertę gastronomiczną. Od tradycyjnych potraw regionalnych, przez kuchnię międzynarodową, aż po szeroki wybór światowych alkoholi. To wszystko w jednym budynku! 

To nie wszystko. Do dyspozycji gości oddane zostało Fitness Center, które pozwala zregenerować siły dzięki pełnemu dostępowi do saun i siłowni. Znajdzie się nawet przeszklony basen z niespotykanym widokiem na Stare Miasto. 

Więcej o hotelu Qubus Hotel Kraków i jego udogodnieniach przeczytać można w pełnej wizytówce. Do zobaczenia w Krakowie!