Arłamów Business Challenge 2024: Wyjątkowe wydarzenie z wyjątkowymi Gośćmi

Arłamów Business Challenge 2024: Wyjątkowe wydarzenie z wyjątkowymi Gośćmi

W dniach 30 czerwca - 2 lipca 2024 roku, w malowniczym Hotelu Arłamów, odbędzie się VI edycja Arłamów Business Challenge (ABC) – kluczowego wydarzenia dla liderów biznesu z całej Polski.

Tegoroczna edycja, zatytułowana „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”, zgromadzi wybitnych ekspertów, prelegentów oraz gości specjalnych, aby wspólnie dyskutować o wyzwaniach i możliwościach związanych z wielopokoleniowym zarządzaniem.

Wydarzenie, organizowane z myślą o przedstawicielach największych firm i korporacji, skupi się na praktycznych strategiach i narzędziach, które umożliwią efektywne zarządzanie zespołami złożonymi z przedstawicieli różnych generacji. Uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania inspirujących prelekcji oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych prowadzonych przez czołowych ekspertów w dziedzinie komunikacji, HR i zarządzania.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się takie autorytety jak dr Monika Sońta z Akademii Leona Koźmińskiego, Maja Gojtowska – konsultantka i trenerka HR, Romeo Grzębowski – Chief Inspiration Officer w Extended Tools Polska, Iwona Wencel – HR Executive oraz Magdalena Jethon – redaktor naczelna Radia Nowy Świat. Uczestnicy będą również mieli okazję wysłuchać panelu dyskusyjnego z udziałem liderów z firm takich jak SAMSUNG, Colliers, Pru, NetWork i Delloite.

Nie zabraknie również gości specjalnych, w tym Jerzego Dudka i Ewy Chodakowskiej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na zakończenie części merytorycznej.

Arłamów Business Challenge to jednak nie tylko intensywna dawka wiedzy. Wydarzenie oferuje również bogaty program atrakcji, który umożliwi uczestnikom odkrycie uroku Hotelu Arłamów. Planowane są poranne rozgrzewki na świeżym powietrzu prowadzone przez Adama Kszczota i Ewę Chodakowską oraz sportowa olimpiada, która dostarczy niezapomnianych emocji. Wieczory umili gala prowadzona przez Tomasza Michniewicza z muzycznymi występami zespołu Stage Fever oraz Hirka Wrony i Rafała Maseraka. Dodatkową atrakcją będzie włoska kolacja z muzyką na żywo na tarasie Kawiarni Panorama w towarzystwie Vitto Casettiego.

Tegoroczna edycja ABC obiecuje być wyjątkowa, oferując nie tylko merytoryczne wykłady i panele dyskusyjne, ale także niezapomniane doświadczenia i okazje do networkingu w niepowtarzalnej atmosferze. Przygotowane niespodzianki i atrakcje z pewnością sprawią, że uczestnicy będą mieli co wspominać. INFORMACJA PRASOWA