Arłamów Business Challenge 2024: Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym

Arłamów Business Challenge 2024: Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym

Hotel Arłamów ogłasza kolejną edycję Arłamów Business Challenge, kluczowego wydarzenia dla przedstawicieli najważniejszych firm i korporacji z całej Polski. Tegoroczna VI edycja odbędzie się w dniach 30 czerwca - 2 lipca pod hasłem "Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym". To wyjątkowa okazja dla gości, prelegentów i ekspertów do dyskusji na temat łączenia wiedzy i doświadczenia z młodzieńczą energią i innowacyjnością.

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, integracja pokoleń staje się coraz bardziej istotna. W odpowiedzi na tę potrzebę, Arłamów Business Challenge 2024 skupi się na praktycznych przykładach stosowania strategii międzypokoleniowych, prezentacji narzędzi ułatwiających integrację oraz dyskusji nad przyszłością branży MICE w kontekście zmian międzypokoleniowych.

Podczas wydarzenia odbędą się interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów. Nie zabraknie także atrakcji towarzyszących, w tym imprezy integracyjnej oraz wieczornego koncertu z udziałem zespołu Stage Fever, gdzie gościem specjalnym będzie Hirek Wrona.

Arłamów Business Challenge to wyjątkowe wydarzenie, które zyskało już renomę w środowisku biznesowym. Zeszłoroczna edycja traktująca o AI była ogromnym sukcesem, przechodząc do historii jako nowatorska i inspirująca. Tym razem chcemy skoncentrować się na temacie, który dotyka całego środowiska biznesowego – integracja międzypokoleniowa to kwestia, która może stanowić o „być albo nie być” dla każdej firmy. Celem wydarzenia będzie zainspirowanie liderów i menedżerów do wykorzystania potencjału swojej kadry - do stworzenia bardziej zintegrowanego i efektywnego środowiska pracy, które sprzyja współpracy między różnymi pokoleniami – łączy, a nie dzieli - podkreśla Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów.
Arłamów Business Challenge 2024 to doskonała okazja do spotkania ekspertów, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta, Małgorzata Czarnecka oraz Magdalena Jethon.

INFORMACJA PRASOWA