Arche Dwór Uphagena w Gdańsku otrzymuje prestiżową nagrodę MP Power Award 2022 jako Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

Arche Dwór Uphagena w Gdańsku otrzymuje prestiżową nagrodę MP Power Award 2022 jako Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

Arche Dwór Uphagena, urokliwie usytuowany obiekt na Dolnym Mieście w Gdańsku, został uhonorowany wyjątkowym wyróżnieniem - nagrodą MP Power Award 2022 w kategorii "Najlepszy hotel biznesowy w Polsce". Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez kapitułę konkursową, składającą się z ekspertów z branży MICE, doceniających doskonałość w obszarze organizacji spotkań biznesowych i wydarzeń.

Nagroda MP Power Award 2022 dla Arche Dwór Uphagena stanowi ogromne wyróżnienie, które dodaje blasku zarówno temu hotelowi, jak i całemu rynkowi MICE w Gdańsku. Jest to także potwierdzenie rosnącej pozycji miasta jako istotnego centrum konferencyjnego w Polsce.

„Arche Dwór Uphagena to nie tylko piękny zabytek z XVII wieku, ale również doskonałe miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i wydarzeń. Obiekt przeszedł kompleksową modernizację, zachowując przy tym swoje unikalne cechy historyczne. Klimatyczne wnętrza, wysokiej jakości infrastruktura konferencyjna oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Dwór Uphagena jest preferowanym miejscem przez organizatorów eventów z całej Polski” – mówi Artur Trukawiński, Dyrektor Hotelu Arche Dwór Uphagena Gdańsk

Konkurs Meeting Planner Power Awards ma na celu wyróżnienie najlepszych wydarzeń i projektów z zakresu event marketingu, identyfikację miejsc o szczególnym potencjale eventowym, które charakteryzują się wysokimi standardami współpracy z organizatorami wydarzeń, a także uhonorowanie osobowości i ekspertów branży.

Podczas wyboru finalistów i zwycięzców, jury oceniało m.in. dostosowanie obiektów eventowych do bieżących potrzeb rynku, jakość obsługi sprzedażowej, stosowanie uznanych standardów oraz innowacyjne rozwiązania dla branży spotkań. Wspomagającym elementem konkursu jest audyt przeprowadzony przez firmę Z-Factor, partnera MP Power Awards, który pomaga sędziom w dokonaniu trafnego wyboru zwycięskiego obiektu. Audyt obejmuje analizę procesu sprzedażowego oraz dostępność obiektu pod względem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

„Nagroda MP Power Award 2022 jest dowodem uznania dla zaangażowania i wysiłku włożonego przez zespół pracowników naszego obiektu w doskonalenie swoich usług. To również potwierdzenie, że obiekt jest liderem na rynku konferencyjno-biznesowym oferującym wyjątkowe możliwości dla biznesu oraz niezapomniane doświadczenia dla gości konferencyjnych” – mówi Agnieszka Korniluk, Dyrektor Sprzedaży & Marketingu

Grupa Arche, powstała w wyniku rozwoju firmy deweloperskiej, od 1991 roku oferuje profesjonalne usługi deweloperskie. Od kilku lat jest również właścicielem dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli, znanej jako "Kolekcja" Arche. "Kolekcja" Arche to zabytkowe i miejskie obiekty, na które firma skupia się poprzez rewitalizację, odbudowę i zabezpieczenie. Do kolekcji Arche należą między innymi: Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Cukrownia Żnin, Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Hotel Częstochowa, Hotel Puławska Residence oraz Arche Hotel w Siedlcach.

Arche Dwór Uphagena, zdobywając nagrodę MP Power Award 2022 jako Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce, potwierdza swoje miejsce wśród najwybitniejszych obiektów tego typu w kraju. Jest to zasłużone wyróżnienie dla hotelu, który oferuje doskonałe warunki dla organizacji spotkań biznesowych oraz dostarcza niezapomnianych doświadczeń swoim gościom.

INFORMACJA PRASOWA