Arche Dwór Uphagena Gdańsk nominowany do prestiżowego tytułu "Poland’s Leading City Hotel"

Arche Dwór Uphagena Gdańsk nominowany do prestiżowego tytułu "Poland’s Leading City Hotel"

Arche Dwór Uphagena Gdańsk, jedyny w swoim rodzaju hotel łączący luksusowy komfort z niepowtarzalną atmosferą historycznego Gdańska, został uhonorowany prestiżową nominacją w kategorii "Poland’s Leading City Hotel" podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

World Travel Awards, znane w mediach światowych i określane przez "The Wall Street Journal" jako "The Oscars of The Travel Industry", stanowią jedno z najbardziej cenionych wyróżnień w branży turystycznej. Slogan konkursu "Travel Excellence Guaranteed" doskonale podkreśla wyjątkowo staranny wybór nominowanych, który ma na celu docenienie i nagrodzenie znaczących osiągnięć we wszystkich sektorach światowej turystyki.

Nominacja Arche Dwór Uphagena Gdańsk jest nie tylko dowodem uznania dla jakości i standardów świadczonych usług w obiekcie, ale również motywacją dla całego zespołu, aby nadal dążyć do doskonałości w obsłudze gości. Dyrektor Hotelu, Artur Trukawiński, wyraził swoje zadowolenie z nominacji i podziękował za wyróżnienie, które dodaje prestiżu miejscu i docenia starania zespołu w zapewnianiu niezapomnianych doświadczeń gościom.

Agnieszka Korniluk, Dyrektor Sprzedaży & Marketingu, podkreśliła, że eksperci z branży turystycznej uwzględnili jakość, unikalny charakter i komfort oferowane przez Arche Dwór Uphagena Gdańsk przy nominacji do tego ważnego tytułu. Zachęciła wszystkich, którzy planują odwiedzić Gdańsk, aby zatrzymali się w hotelu i doświadczyli niezrównanego uroku tego miejsca.

Do kategorii "Poland’s Leading City Hotel" nominowano siedem prestiżowych obiektów, a wybór zwycięzcy zostanie dokonany przez międzynarodowe grono ekspertów podczas oficjalnej gali w Batumi, w Gruzji, która odbędzie się 29 września.

Ewelina Szutta, Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, podkreśliła, że Arche Dwór Uphagena Gdańsk nie tylko oferuje luksusowy komfort, ale także niezapomniane doświadczenia związane z historią i atmosferą Gdańska. Obiekt z dumą dzieli się swoim gościnnym duchem z odwiedzającymi turystami i podróżnikami, zapewniając im niezapomniane chwile podczas pobytu.

Arche Dwór Uphagena Gdańsk pozostaje gotowy do dalszego podnoszenia jakości usług i innowacji, aby nadal zachwycać gości i podtrzymywać swój wyjątkowy status w świecie turystyki. Załoga hotelu serdecznie dziękuje za nominację i obiecuje kontynuować swoje starania na rzecz podróżujących do Gdańska.

INFORMACJA PRASOWA