ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk zakończył rok 2023 osiągając rekordowe wyniki finansowe i sprzedażowe. Zorganizowano blisko 550 eventów, z czego 79 to uroczystości okolicznościowe, a 467 to wydarzenia biznesowe.

Dwór Uphagena, będący częścią kolekcji ARCHE, wyróżnia się nie tylko jako doskonała przestrzeń biznesowa, lecz przede wszystkim jako miejsce z duszą, stwarzające platformę do spotkań i wymiany doświadczeń artystycznych i kulturowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektów noclegowo-konferencyjnych, Dwór Uphagena postanowił przełamać stereotypy i udowodnić, że może być miejscem inspirującym nie tylko pod względem biznesowym, ale także artystycznym i społecznym.

Ewelina Szutta, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, podkreśla, że przestronne, klimatyczne sale obiektu nie służą jedynie spotkaniom biznesowym, ale także stanowią doskonałą przestrzeń do prezentacji różnorodnych form sztuki, takich jak malarstwo, fotografia, rzeźba, muzyka czy spektakle audio-wizualne. 

W roku 2024 Dwór Uphagena zaprezentował unikalną wystawę eksponatów Oskara Zięty, znanego i cenionego artysty o światowej renomie. To spotkanie dwóch różnych światów - metalu w nowoczesnych formach oraz XIX-wiecznych wnętrz zabytkowego budynku - przyciągnęło uwagę licznych gości. Obecność przedstawicielki artysty, Pani Małgorzaty Udały, dodatkowo wzbogaciła wydarzenie, wprowadzając w tajniki technologii FiDU.

Magdalena Zdybel, Revenue & Marketing Manager, podkreśla, że organizowane wydarzenia są otwarte dla publiczności, a mieszkańcy Dolnego Miasta są mile widziani. Darmowe wydarzenia artystyczne przyciągają chętnych do uczestnictwa, co przyczynia się do aktywizacji okolicy i integracji społecznej dzielnicy.

Na przyszłość Dwór Uphagena planuje liczne wydarzenia artystyczne. Sonia Żarska-Wereszko, Specjalistka ds. Marketingu i Animacji Społecznej, zdradza, że wiodącym punktem będzie wystawa zdjęć pt. "Historia trwa, opowieść nie kończy się nigdy." Wiedźmin w Gdańsku., której wernisaż odbędzie się 6. kwietnia.

Szczegóły dostępne na mediach społecznościowych i na stronie internetowej obiektu. ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk nie tylko oferuje komfortowe miejsce na wydarzenia biznesowe, ale także staje się miejscem inspiracji, współpracy artystycznej i integracji społecznej, odzwierciedlając jednocześnie zaangażowanie w rozwój kulturalny miasta.

INFORMACJA PRASOWA