Antoni Kubicki otrzymał statuetkę WEKTORA 2019

Antoni Kubicki otrzymał statuetkę WEKTORA 2019
Dr inż. Antoni Kubicki - Przewodniczący Rady Nadzorczej i właściciel Hotelu Arłamów - został laureatem ostatniej uroczystości wręczenia Wektorów, czyli prestiżowych nagród za działania korzystne dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Do jego zasług należy "śmiałość w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych i udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej".


"Jak śpiewał artysta, w życiu piękne są tylko chwile - dziś dla mnie jest właśnie taka chwila. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie" - mówił Antoni Kubicki w czasie odbierania statuetki.

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski nie omieszkał również podkreślić wybitnej postawy nagrodzonych.

"Jesteście tymi, którzy dają przykład, jak prowadzić w Polce biznes i jak wspierać polską przedsiębiorczość" - przyznał na uroczystości, która zgromadziła niemal pół tysiąca przedstawicieli polskich kręgów biznesu i gospodarki.

Wektory przyznawane są od 2002 roku przez Pracodawców RP. Statuetki wędrują w ręce osób, których działalność wskazuje godne naśladowania kierunki postępowania oraz obejmuje nowatorskie rozwiązania, istotne dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wyróżnieni to persony szczególnie zasłużone z perspektywy tworzenia klimatu korzystnego dla rozwoju przedsiębiorczości.


INFORMACJA PRASOWA