Andreea Cheratoiu nową Dyrektor Generalną hoteli sieci Radisson Hotel Group w Krakowie.

Andreea Cheratoiu nową Dyrektor Generalną hoteli sieci Radisson Hotel Group w Krakowie.

Na początku października Andreea Cheratoiu pochodząca z Rumunii objęła stanosiko Dyrektora Generalnego Hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie. Kobieta od 15 lat związana jest z Grupą Radisson Hotel Group. 

Andreea Cheratoiu jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies, oraz Romanian-American University w Bukareszcie. W wolnym czasie uwielbia gotować i czytać oraz jeździć na nartach lub rowerze. Oprócz prywatnych hobby Cheratoiu posiada  20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Do  Grupy Hotelowej Radisson dołączyła w 2007 roku jako kierownik recepcji Radisson Blu w Bukareszcie. 5 lat później awansowała na stanowisko Dyrektora Operacyjnego obiektu. Z posadą Dyrektora Generalnego pierwszy raz zmierzyła się w 2014 r. w hotelu Park Inn by Radisson w Jekaterynburgu. Od 2017 r. natomiast była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli z grupy w Rydze. 3 lata temu Andreea Cheratoiu trafiła do Polski, aby zarządzać warszawskim Radisson Blu Sobieski. Teraz przyszedł czas na Kraków. 

"Kraków to moje ulubione miejsce w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwa oraz zaszczycona, że mogę zarządzać dwoma hotelami Grupy Hotelowej Radisson w tym mieście. Chcę jeszcze bardziej poznać miasto, aby w pełni połączyć się z lokalną społecznością i zrozumieć potrzeby gości hotelowych.” – przyznaje Andreea Cheratoiu Dyrektor Generalny Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie.

Radisson Blu Hotel Kraków jest pięciogwiazdkowym hotelem, który posiada 196 pokoi oraz 8 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 150 gości. Obiekt znajduje się w samym sercu miasta w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych. Park Inn by Radisson Kraków natomiast jest położony niedaleko Centrum Kongresowego ICE Kraków. Hotel oferuje zakwaterowanie w 152 nowo wyremontowanych pokojach i apartamentach, posiada również 5 funkcjonalnych sal konferencyjnych z dostępem do strefy z panoramicznym widokiem na Kraków, w której można organizować wydarzenia nawet dla 500 osób. Obydwa hotele posiadają renomowane lokale gastronomiczne — restauracje i bary, spa, wypożyczalnie rowerów, przestronne centrum fitness, saunę i podziemny parking.

INFORMACJA PRASOWA