Aleksandra Mikołajczyk nowym członkiem niezależnym w SBE

Aleksandra Mikołajczyk nowym członkiem niezależnym w SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej składa się z czterech filarów: agencji eventowych, firm podwykonawyczych, lokalizacji eventowych i członków niezależnych. Do grupy tych ostatnich dołączyła ostatnio Aleksandra Mikołajczyk, doktorantka wydziału aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi.

Pani Aleksandra Mikołajczyk od kilkunastu lat związana jest z branżą eventową - początkowo jako konferansjer na imprezach, później jako prezes w firmie Moon Media.

Na scenie czuje się "jak ryba", ponieważ jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktorstwo to zarówno jej praca, jak i pasja.

W wolnych chwilach bierze czynny udział w akcjach charytatywnych i wolontariackich, m.in. w kampanii Dotykasz=Wygrywasz i imprezie dla dzieci - BajkOLAndia.

- Zaproszenie do grona Członków SBE to dla mnie zaszczyt. Wierzę, że moim doświadczeniem, entuzjazmem, zaangażowaniem oraz niestandardowymi pomysłami wzbogacę tę organizację – mówi Aleksandra Mikołajczyk.

Obok niej do grona członków niezależnych Stowarzyszenia Branży Eventowej należą Seweryn Jakubiec, Andrzej Bagniuk, Renata Razmuk i Anna Nowakowska.

INFORMACJA PRASOWA