Akcja charytatywna ELFY SBE!

Akcja charytatywna ELFY SBE!

Akcja ELFY SBE odbywa się już od dziewięciu lat. W wydarzeniu biorą udział członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej, partnerzy oraz działacze związani z polskim rynkiem organizacji wydarzeń. Z każdą kolejną edycją wydarzenie osiąga coraz lepsze wyniki, niosąc więcej radości osobom w potrzebie. W tym roku mamy przyjemność zaprosić do udziału w zbiórce mającej na celu wspomóc dzieci z Interferencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego oraz Domu Dziecka „Keja”. Akcja ELFY zakończy się 10 grudnia.


Tegoroczna Akcja ELFY SBE ma na celu zebrać najpotrzebniejsze przedmioty dla dwóch placówek: Interferencyjnego Ośrodku Preadopcyjnego w Otwocku oraz "Keja" Domu dla Dziecka w Biskupcu. Pierwszy z nich przyjmuje noworodki oraz niemowlęta w sytuacjach kryzysowych, które czasowo lub stale są pozbawione opieki oraz dąży do jak najszybszego zapewniania dzieciom rodziny.


Druga z placówek skupia się natomiast na wychowaniu dzieci czasowo lub stale pozbawionych opieki i przygotowaniu ich do samodzielnego życia. Lista potrzebnych przedmiotów jest bardzo długa, znajdziemy na niej między innymi: ubranka i pieluszki dla niemowlaków, mikrofalówkę, prześcieradła czy akcesoria do wózków dla dzieci. Stowarzyszenie Branży Eventowej planuje również remont Domu Dziecka, więc w tym celu potrzebne będą stosowne materiały budowlane.


Listę wszystkich potrzebnych przedmiotów oraz pełen opis akcji można znaleźć na stronie: www.sbe.org.pl


Serdecznie zachęcamy do wsparcia oraz promowania Akcji ELFY w ramach możliwości!


INFORMACJA PRASOWA