Akademia Przyszłych Mam w „Szampan i Truskawki”

Akademia Przyszłych Mam w „Szampan i Truskawki”

Warszawski obiekt konferencyjno-eventowy „Szampan i Truskawki” serdecznie zaprasza wszystkie przyszłe mamy na cykl warsztatów pt. Akademia Przyszłych Mam. Jest to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wszystkie panie, spodziewające dziecka będą mogły zgłębić tajniki ciąży i macierzyństwa, a także nawiązać, nowe ciekawe znajomości.

Cykl warsztatów w ramach Akademii Przyszłych Mam rozpocznie się 26 sierpnia. Kolejne terminy to 2, 9 i 16 września 2015. Wszystkie spotkania odbędą się w stylowych wnętrzach obiektu "Szampan i Truskawki" znajdującego się w luksusowym Apartamentowcu na Ochocie.

Podczas organizowanych spotkań uczestniczki dowiedzą się m. in. jak być asertywną mamą, czyli taką mamą, jaką chciałyby być. Ponadto, panie otrzymają praktyczne rady i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ciąży i porodu. Profesjonalne prowadzące doskonale przygotują uczestniczki na to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w ich życiu. W ostatnim dniu warsztatów odbędzie się spotkanie, w ramach którego panie dowiedzą się o praktycznym zastosowaniu chusty do noszenia dzieci, nauczą się ją wiązać i poznają atuty tej coraz popularnej techniki.

Warsztaty Akademia Przyszłych Mam zostaną poprowadzone przez profesjonalną psychoterapeutkę, Adrianę Klos, oraz doradcę macierzyńskiego, Justynę Antonik. Wszelkie szczegółowe informacje na temat eventu oraz rejestracji można znaleźć na stronie internetowej obiektu „Szampan i Truskawki”: www.szampanitruskawki.pl/akademiaprzyszlychmam

INFORMACJA PRASOWA