Agnieszka Najberek nową Dyrektor Sprzedaży i Konferencji w Hotelu Arłamów!

Agnieszka Najberek nową Dyrektor Sprzedaży i Konferencji w Hotelu Arłamów!

Hotel Arłamów, uznawany za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na rynku, ogłasza kluczowe wzmocnienie swojego zespołu kierowniczego. Agnieszka Najberek, doświadczona profesjonalistka z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, przyjmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Konferencji.

W swojej nowej roli Agnieszka będzie nadzorować strategię sprzedaży i organizacji konferencji, kierując się dążeniem do perfekcji w obsłudze klienta. Jej celem jest identyfikowanie nowych rynków, rozwijanie kluczowych partnerstw biznesowych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które dodatkowo wzmocnią standardy usług, zapewniając niezapomniane wrażenia i doświadczenia naszym Gościom.

Najberek, uznana za lidera w dziedzinie, podkreśla swoje zainteresowanie pracą w Hotelu Arłamów, który stanowi nie tylko niesamowitą historię, ale także miejsce, w którym każde wydarzenie staje się wyjątkowym przeżyciem. Decyzja o dołączeniu do zespołu Hotelu Arłamów wynika z fascynacji pierwszym spotkaniem z Arłamowem, który zaparł dech w piersiach swoją niezwykłą naturą i bogatą ofertą atrakcji.

Agnieszka Najberek to osoba z ogromnym doświadczeniem w branży MICE, laureatka tytułu Osobowości Roku Mice Poland w kategorii Menadżer Obiektu z 2009 roku. Absolwentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie, rozpoczęła swoją karierę w 1995 roku w hotelu Le Meridien Bristol. Kierowała sprzedażą w hotelach Sheraton, międzynarodowej sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, niemieckim centrum konferencyjnym InterContinental Berlin oraz 5-gwiazdkowym Regent Warsaw Hotel. W latach 2014-2023 rozwijała swoje umiejętności jako Dyrektor Sprzedaży w sieci luksusowych hoteli Hilton, by pod koniec 2023 roku dołączyć do zespołu Hotelu Arłamów.

Przybycie Agnieszki Najberek do Hotelu Arłamów to kolejny krok w realizacji długoletniej strategii świadczenia usług na najwyższym poziomie. Hotel Arłamów pozostaje wierny misji dostarczania niezapomnianych doświadczeń swoim Gościom, a nowa Dyrektor wniesie do zespołu swoją wiedzę i entuzjazm, wzmacniając pozycję hotelu jako lidera w branży.

INFORMACJA PRASOWA