Adfairs - nowoczesne rozwiązania dla branży targowej

Adfairs - nowoczesne rozwiązania dla branży targowej

Firma Adfairs specjalizuje się w nowoczesnych technologiach mobilnych, wspierających branżę targową. Ostatnio, przedsiębiorstwo zostało nowym członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego, dzięki czemu współpraca Adfairs przy obsłudze eventów targowych jeszcze bardziej się zacieśni.

Do głównych zadań Adfairs jako nowego członka Polskiej Izby Przemysłu Targowego będzie wspieranie organizacji w propagowaniu korzystania z nowoczesnych technologii mobilnych zarówno wśród gospodarzy, wystawców, jak i uczestników eventów.

- Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy stać się częścią organizacji, która zrzesza branżę targową już od ponad 20 lat. Cieszymy się, że dostrzeżono, jak duże możliwości dla tego sektora mogą przynieść rozwiązania mobilne. Nasze technologie znacznie ułatwiają kontakty między wszystkimi grupami zainteresowanych. Co istotne, aplikacja mobilna jest też często jedyną skuteczną formą podtrzymania relacji między stronami po wydarzeniu - komentuje Maciej Moszoro, CEO w Adfairs.

Stworzona przez firmę Adfairs aplikacja mobilna znacznie ułatwia obsługę targów oraz same w nich uczestnictwo. Technologia ta udostępnia wszystkie informacje na temat wydarzenia w jednym miejscu, a zarazem pełni funkcję interaktywnego przewodnika, który wskazuje najbardziej atrakcyjne elementy każdego eventu. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych plakatów i ulotek, które są często ignorowane przez gości.

Z oferty Adairs korzysta coraz więcej klientów, widząc potencjał w mobilnych rozwiązaniach dla branży targowej. Na początku tego roku firma nawiązała współpracę ze Stadionem Wrocław.

INFORMACJA PRASOWA